Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez rg321-mh mı yoksa ibanez grg170dx mi?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

arkadaşalar aranızın açılmasını ve bir tartışma başlamasını istemezdim cevaplar için teşekkürler.rg321-mh ı 300 ytl ye aldım sizce fiyat nasıl son olarak?iyi akşamlar
    Yok Canım Ben Takmam Kafama Böyle Şeyleri Bana Bilmişlik Taslıyo Bu Arada Gayet İyi Fiyat Hayırlı Olsun Güzel Bir Gitar Aldın

Yorum

teşekkürler ikinci el ve temiz bir gitar sadece 6.telde teli sert penaladığımda zıngırdama gibi bir ses oluyor telinden mi yoksa tellerin klavyeye çok yakın olduğundan mı bilemiyorum.iyi günler

Yorum

Sanırım Klavyeye Yakınlığındandır Sap Ayarına Bi Baktır İstersen

Yorum

çok teşekkürler gösterdiğin ilgi için tekrar sağol bende köprü ayarında bir problem olabileceğini düşünmüştüm sapındaki problemden de olabilir en iyisi zuhal müzikten alınmış bir gitar olduğu için oraya götürüp bir göstereyim .iyi günler.

Yorum

Bence de oraya göster bu arada sap ayarı denilen olay öyle kafana göre kurcalayabileceğin birşey değil yani belki telini yarım mm yukarı kaldırmanla düzelecek birşey. tel yüksekliğini sap ayarıyla ayarlamayı deneme sakın.

Yorum

Biraz gec bi cevap oldu kusura bakma sana bilmislik falan tasladıgım yok dostum ayrıca sende dil ögrencek diilim sen kotuluosun ben duzeltıorum olay bu kadar ayrıca kız yakıstırmalarını takmıorum bile sadece ibanez gio serisi ile ilgili sorunların var bunu foruma yansıtıosun.

Yorum

Hayır Dostum Gio Serisiyle İlgili Bir Sorunum Yok Ama Bana Göre Kullanılan Ağaçlar Gerçekten Dandik Çünkü Bende Kullandım Biliyorum Ben İnsanların Direk İbaneze Yönelmesini İstemiyorum Parasına Göre En İyisini Almasını İstiyorum Çünkü Yeni Başlayan Bir İnsan Genelde Direk ibaneze Yönelir Ama Bence Kore Ve Japon Modellerinin Dışında Pek İşe Yarar Gitarlar Üretmiyor Ayrıca Sana Türkçe Dersi Vermek Gibi Bir Amacım Yok Sadece Forum Kuralları Gereği Türkçeni Düzgün Kullanmak Zorundasın

Yorum

Bu işte yeni isen ve ilerde değiştiricem diyorsan Gio al , ama floyd rose u falan gerçekten çok dandik

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X