Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez MTM-2 mi Ibanez RG08LTD mi?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez MTM-2 mi Ibanez RG08LTD mi?

evet arkadaşlar. yanıtlarınızı bekliyorum. bu 2 gitardan birini almayi düşünüyorum. rg08ltd şekil olarak çok güzel mtm 2 de çok güzel gerçi ve manyetikleri de aynı. hangisi daha rahattır deneyen bilen arkadaşlarımdan cevaplarını bekliyorum.

Ben Olsam Mtm 2 Alırım Tamam Rg 08 Güzel Gitar Ama Mtm 2 Ağaç Olarak Daha İyi Maun Gövdeye Sahip Sabit Köprü Ve Mükemmel Bir Köprüdür İstediğin Ayara Çekebilirsin Köprüyü Sert Müzik Yapıyorsan Kesinlikle Mtm 2 Derim Ben

Yorum

Burak2051 cevabın için teşekkürler. youtube da mtm-2 yle ilgili izledigim bir kaç video da cok sert bir tonu var gibi anladım ama bizim grupça caldigimiz sarkiların içinde duman dan da parçalar var yani çok sert kaçmazmı duman için. ben şahsen metalden hoşlanıyor ve caliyorum. o yüzden benim için sorun digil sert olması ama işte duman da cok agır kacmazmi birde bir sorum daha olacak. alirsam nerden alayim gitarı net üzerinden neresi ucuzdur?

Yorum

manyetikleri aynı mı?seymour duncan var rg de dierinde v8 v7

Yorum

Sevgili Darkdevil

Duman vesaire çalacaksan v7 v8 sert kaçmasın?

Duman tonları için single manyetikli bir gitar gerekir. Gelgörki v7 v8 bu modda sert kaçacak. Diğer gitarı sıralamaya bile almadım. Sebebi ıhlamur olması değil. İyi bir ıhlamur olmaması..mtmin maunu öyle ahım şahım bir maun değil fakat idare eder bir maun. idare eder bir maun idare eder bir ıhlamurdan daha fazla sustain verir. Gel görki zaten mtmin sustain gibi bir sorunu da yok. Tonu daha tok olacaktır mtmin.

Tavsiyem en azından içinde bir adet singel manyetik olursa duman tonlarınıda kıyısından köşesinden yakalamana sebebiyet verecek. death metal arkadaşımıza da önerdiğim bir gitar olan s470 seni tatmin edecektir bu konuda. Gitar kore ibanez. H-S-H dizilimi versatilite sağlamakta. Dumandan tutta testamente , arche enemyden tutta opethe her tarzı icra edebilirsin. Çok yönlü gitar. Jazzdan metale kadar olağanüstü geniş bir ton çeşitliliği var. Bu gitara yönelenler ibanezin gerçek tadını alıyorlar zaten. Gitar gibi gitar. Tavsiyemdir

Sevgilerimle

Yorum

Dethmetal RGR08LTD degil RG08LTD.

TrueLiar öncelikle teşekkürler cevabın için . S470 kullanma imkanım oldu Marshall MG15DFX anfiyle denedim. metal tonları için biraz yumuşak kaçtı bence. duman vb. için güzel bir gitar sana katiliyorum, aynı zamanda çok da rahat ama biraz daha sert olmasını istiyorum şahsen tonların. MTM-2 de tonları biraz yumuşatamaz mıyız? anfiden ayarlarsam istediğim tonları bir nebze elde ederim galiba ayrıca metal daha çok çalıyorum. ve bir sorum daha vardı:
            Net üzerinden nereden alayım gitarı ve bu gitarla hangi pedal iyi gider? (e-h metal muff düşünüyorum

Teşekkürler..

Düzenleyen - darkdevil on 07/10/2008 18:49:03

Yorum

Dethmetal RGR08LTD degil RG08LTD.

TrueLiar öncelikle teşekkürler cevabın için . S470 kullanma imkanım oldu Marshall MG15DFX anfiyle denedim. metal tonları için biraz yumuşak kaçtı bence. duman vb. için güzel bir gitar sana katiliyorum, aynı zamanda çok da rahat ama biraz daha sert olmasını istiyorum şahsen tonların. MTM-2 de tonları biraz yumuşatamaz mıyız? anfiden ayarlarsam istediğim tonları bir nebze elde ederim galiba ayrıca metal daha çok çalıyorum. ve bir sorum daha vardı:
              Net üzerinden nereden alayım gitarı ve bu gitarla hangi pedal iyi gider? (e-h metal muff düşünüyorum

Teşekkürler..

Düzenleyen - darkdevil on 07/10/2008 18:49:03
              tam adamına denk geldin.Bende de ehx metal muff MTM2 ve mg30dfx var.Şu an dağılan eski amatör grubumuzda kurban ve duman çalıyorduk açıkçası bana ne clean ne de distortion olarak bu setup sorun yaşatmadı.Kurban duman çok çok harika oldu diyemem çok az sert kaçtı galba ama yine de güzel sound alıyorduk.Ben de senin gibi grup dışında metal çalıyorum(lamb of god,slipknot vs) ve kesinlikle harika tonlar alıyorum.

Nereden alabilirim dersen çeşit olarak az ama gerçekten uygun fiyatlara sahip olan www.tntistanbul.com dan alabilirsin.Ben ordan almıştım dolar şu an 1.400 lerde ama ben aldğmda 1.200lerdeydi yani 700ytl ye denk geliyordu.Doların düşmesini bekleyebilirsin ya da acelen varsa şu an alabilirsin.

Yorum

mick teşekkürler. Zaten bende bugün karar verdim tam olarak MTM2 ye. müzikal hizmet.com diye bir sitede var şu an stokta ama 2 hafta kadar sonra şu döviz bi yatışsın ondan sonra almayı düşünüyorum teşekkürler tekrar son kararı verdim artık. ilk MTM2 sonra ehx metal muff

Yorum

Önemli değil ama abi kazık yemeyesin benim verdiğim sitede 540 $ iyi düşün

Yorum

Ya bu gitarın perdelerde işaretleri yok bana sorun olur gibime geliyor sizce?

Yorum

arkadaşım v7 v8 ve emg 81-85 manyetikleri benim için tamamen metal müzik için üretilmiş manyetiklerdir.sen diyosunki duman çalacağım verdiğin paraya yazık olur daha düşük modellere bak derim.mtm2 iyi bir gitardır beni cezbeden noktası manyetikleridir ama sen bilirsin ileride metal yaparım ******* mtm2ye öncelik ver deirm.

Yorum

darkdevil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        mick teşekkürler. Zaten bende bugün karar verdim tam olarak MTM2 ye. müzikal hizmet.com diye bir sitede var şu an stokta ama 2 hafta kadar sonra şu döviz bi yatışsın ondan sonra almayı düşünüyorum teşekkürler tekrar son kararı verdim artık. ilk MTM2 sonra ehx metal muff
                        Yazılanları okumadım ama uyarayım dedim MTM-2 de tremolo sabit biliyorsun değil mi?

Yorum

mtm 2 yerınew mtm 1 siyahından seven yazıyo ya mick tomson gibi saptaki ibanez yazısını kazırsın simsiyah sadece seven yazısı kalır . . .

Yorum

Arkadaşlar bende 2 gitar arasındayım fakat mtm2'nin perdelerinde işaretleri yok klavyenin üstünde mi var yok yoksa?

Bana sorun olur gibime geliyor da

Yorum

SonicSyndicate isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar bende 2 gitar arasındayım fakat mtm2'nin perdelerinde işaretleri yok klavyenin üstünde mi var yok yoksa?

Bana sorun olur gibime geliyor da
                              Kesinlikle sorun olmaz klavyede yok ama sapta var gitarı çalan görebiliyor sadece nası desem sapın üst kısmı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X