Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tavsiye ibanez

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tavsiye ibanez

arkadaşarlar 1 ay ıcınde max 600 ytl verıp duzgun bı gıtar alıcam calmak ıstedıgım muzık tarzı populer duman olsn 84 fln fılan rockda cok severım calmak ısterım sımdı ılk defa alcam 3 4 sene ıdare etmelı benı ve manyetıklerden anlamıyorm yukarda calmak ıstedıgım muzık turlerını yazdım bunlara uygun saglam manyetıklı ve klavyesı kolay bı ıbanez tavsıyesı ıstıyorm arkadaşlar yanında uygn bıde anfı tavsıyesı de super olr

Sa 120 ex veya grg 270 v düşünebilirsin amfi olarakta ibanez tbx 15 veya roland microcube işini görür

Yorum

grg 270 v bulamadım onu nası bısı

Yorum

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=751&gid=110 burdan bakabilirsin

Yorum

cok saol arkadaşım bu ıkı gıtarın ozellılerıde sekıllerınde fıatıda da hosuma gıttı ıkısnden bırını sen alsan hangısını tercıh ederdın onu alcam

Yorum

Ben sa 120 ex tercih ederdim daha iyi yorumlar almıs bi gitar kullananları cok memnun

Yorum

bnde tam yorumları bakıyorm o daha ıyı yorumlar almıs cok saol bu nu alıcam xD bıde anfılere bakalım sımdı

Yorum

Da sadece ibaneze takılıp kalma forumda biraz dolas belki daha değişik seçenekler bulabilirsin

Yorum

600 ytl sadece gitar mı amfiyle beraber mi?

Yorum

600 ytl ye güzel aletler alınabilir acele etmeden düşün bence . ben rg350dx aldım mesela 570 e hele ikinci el temiz bir alet daha hoş olur.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X