Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Piyasada sıfır japon RG370 varmı?

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Piyasada sıfır japon RG370 varmı?

arkadaslar piyasada sıfır RG370ler var mı?

Malesef bende bayağı arastırmıstım kore bile yok.Ama endonezy lardan korkmana gerek yok cok fazla iyice arastırıp alırsan gercekten cok saglam cıkıyor.

Yorum

Japon hiç oldu mu sanmıyorum ama artık hepsi endonezya.

Yorum

Hiçbir zaman japon RG370DX olmadı..Kore üretimleri var ama 0'ını bulamazsın.
        Son güncelleyen xFRaTx; 13-08-2009, 00:55.

Yorum

sıfır japon tabiki bulamazsın fakat ikinci el belki çıkabilir en son japon rg270 görmüştüm belkide vardır fakat koreleri bulunuyor ikinci e olmak koşuluyla...

Yorum

xFRaTx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Hiçbir zaman japon RG370DX olmadı..Kore üretimleri var ama 0'ını bulamazsın.
            Rg370dx 10 yıl önca(tam yılını bilmiyorum) japonyada üretiliyordu.

Ben gitarı almadan önce çok araştırmıştım 2. el bir rg370dx japon ama malesef 1tane buldum onunda fiyatı yüksekti yani

Yorum

Japon ve kore üretiminde ki fark sadece luthier mi yoksa malzeme kaliteside de değişiklik gösteriyor mu?

Yorum

karalanet isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Japon ve kore üretiminde ki fark sadece luthier mi yoksa malzeme kaliteside de değişiklik gösteriyor mu?

Japan - Kore araasında her gitarda olmasada büyük çoğunlukta kaliteli malzeme ve işçilik ön plandadır.

Yorum

ben endonezya malı aldım dün.daha bişey söyleyemem ama zaman gösterecek.sağlam bi makinaya benziyo

Yorum

prince1907 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    ben endonezya malı aldım dün.daha bişey söyleyemem ama zaman gösterecek.sağlam bi makinaya benziyo

Hayırlı olsun...
                    Endonezya malı'na karşı bir önyargı var bence yeterince iyi kalitede üretiliyorlar çok aman aman olmasada iyiler yani. Zaten japon ibanezler bildiğim kadarıyla endonezyadan aldığı ağaçlar'dan üretiliyor. Buda aradaki farkın sadece işcilikde bittiğini gösteriyor

Yorum

anatolia9999 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Hayırlı olsun...
                      Endonezya malı'na karşı bir önyargı var bence yeterince iyi kalitede üretiliyorlar çok aman aman olmasada iyiler yani. Zaten japon ibanezler bildiğim kadarıyla endonezyadan aldığı ağaçlar'dan üretiliyor. Buda aradaki farkın sadece işcilikde bittiğini gösteriyor
                      Bende dediklerine katılıyorum, artık o kalite farkı kalmadı nerdeyse, iyi işçilik çıkarıyorlar.

Yorum

bende Ibanez RG370DX kore var gayet verimli memnunum ) arayıp bulmaya değer bi gitar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                        X