Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rg2550z problem

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• rg2550z problem

arkadaşlar rg 2550z aldım fakat floyd rose cubuğunun girdiği yerde çıtırtılar oluyor ilk başta çok fazla idi simdi geçti ama arada bir geliyor ilk aldığımda çubuğun alt kısmı soyuldu geçti yeni olduğu için mi böyle yoksa bir problem mi var bu sorun ile karşılaşan var mı?

Tremolo kolunu çok iyi takamadıysan yuvasına, garip garip tıkırtılar duymuş olman normaldir. Bende kolun alt kısmı hiç soyulmadı.

Yorum

ilk aldığında çok rahat dönüyormuydu sessiz

Yorum

Evet. Çok rahat giriyor ve sessizce dönüyordu. Kolun olduğu yerde ,tam içinde siyah bir parça olacak. İstersen bir kontrol et onu.

Yorum

siyah parca kolun hemen girdiği yerde orada birşey yok benim sorunum kolun en altında pimin oturdugu yer döndürünce soyuluyor acaba cubuk oraya büyük mü geliyor çünkü soyuluyor yani kolu aşındırıyor bana kol arızalı gibi geldi aşağıdaki linkte resimde ok'un olduğu yer.. bu arada kol tam oturuyor.
          http://img519.imageshack.us/my.php?image=216ze2.jpg

Düzenleyen - tezene on 27/06/2008 00:13:38

Düzenleyen - tezene on 27/06/2008 00:18:05

Yorum

O uç kısmının soyulması iyi değil. Mümkünse aldığın yere götür, göster. Kol arızalı olabilir dediğin gibi. Normalde öyle bir şeyin olmaması gerek.

Yorum

biraz kullanınca geçer dediler senin ilk aldığında hiç alışma süresi olmadımı ufak çıtır çıtır sesler filan eğer olmadı ise gitarı değiştirmelerini isteyeceğim

Düzenleyen - tezene on 29/06/2008 13:46:44

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...