Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez RG420 EG

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ibanez RG420 EG

bu gitarı geçende gördüm ve hoşuma gitti ilginç bir gitar deneme fırsatım olmadı ama bilgisi olan varsa öğrenmek isterim

bende var roland cube 20x ile güzel bi uyum içerisindeler spider deseni acayip ilgi çekici bizim okulun koca bahçesinde bu kadarcık ekipmanla konser verdik geçen cidden süper bende önceden epiphone vardı pek beğenmiyodum ama bu gitar daha iyi bi de endonezya olayına pek takılmayın bence rg370 den kat kat daha iyi ilerde bi emg 81 85 set takmayı düşünüyorum ama böylede güzel bi de clean mode falan bi blues efekt ile blues bile çalınır bence verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyo bence eğer niyetliysen almaya bence süper

Yorum

bence o güzel sesleri almanın asıl sebebi amfin bu gitarın köprüsü dandiktir manyetikleri de çok kaliteli değil sapı rahat deniyor ibanezlerin. fiyatını hiç ama hiç hak etmediğini düşünüyorum o parayla roland cube 30x alırsın orta seviye gitar alırsın al sana düzgün bir setup daha memnun kalırsın

Yorum

Bilmiyorum ilerde bi esp horizontal ya da kh-2 alıcam yani 2 ya da 3 sene için şimdilik beni idare eder umarım manyetik olayına gelince bence o kadar da kötü değil ve V7 ile V8 manyetikler iyi stok mayetiğidir bence gitarımı seviyorum 2 sene daha beni idare etsin mezun olunca yeni bi gitar alıcam

Gitarımın tam anlamıyla bi ritm gitar olduğuna karar verdim ilerde emg taktırmayı düşünüyorumrolandal iyi bi uyum içerisindeler

Düzenleyen - adoken on 14/06/2008 19:57:17

Yorum

Bugün marshall 15cdr ile denedim; fiyasko.Cok cılız tonlar, hiç beklediğim gibi gelmedi ama belki amfinin tonu yumuşaktır.Yakında ibanez TBX30R amfi de alacağım 1 ay sonra kadar.Acaba o amfiyle tonlarım nasıl olur merak ediyorum doğurusu.Yeni gitarı yarın öbür gün alıyorum.

Yorum

Ya gitarın o konuda tonla ilgisi anca %10 dur amfinin dandikliğinden öyle gelmiştir...

Yorum

Başka bir dükkanda 65 watt bir ibanez le cort vx 2v yi denedim ve penayı gitara vurmamla ağzım acık kalması bir oldu Gayet memnun kaldım tondan ama onun da kullanımı rahat değildi.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X