Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2008 ibanez prestige rg2550z gk ve gw

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 2008 ibanez prestige rg2550z gk ve gw

arkadaşlar tam rg2550e gk alıyordum dedimki bir ibanezin japon sitesine gireyim birde ne göreyim rg2550z geliyor zero ve edge pro yu birleştirmişler ve birde beyaz renk seçeneği koymuşlar ve kilit sistemini değiştirmişler şimdi onu beklesem mi diyorum adres bu buyrun: http://www.ibanez.co.jp/japan/archiv...e/RG2550Z.html

ben olsam beklerim ama
    3 ayda anca gelir.

Yorum

ankara pan müzikte var istanbulda kesin vardır ayrıca zuhal dede var

Yorum

fiyatları ne kadarki ben bulamadım fiyatlarını[:0]

Yorum

ne çabuk çıkmış ya geçen sene 4 ay da zor geldi, demektirki bu adamlar ellerini sıkı tutmuşlar.

Yorum

yok ya daha çıkmamış sadece japonya sitesinde var dün zuhal'e sordum ocak ortasından sonra gelir dedi şubatta olabilirmiş zaten o verdiğim linkte daha belli olmayan rg ve s serileri var coming soon yazıyor yani henüz daha tam 2008 prestige serileri belli değil

Yorum

Fiyattan haberi olan bilgilendirebilir mi bizi?

Yorum

bencede bekle cok salam bişeye benziyo.

Yorum

çok güzel bir görüntüsü var ama fiyatı çok fazlaysa değmez.çünkü aradaki fark sadece manyetik.oda değiştirilebilir.

Düzenleyen - _taz_ on 29/01/2008 15:27:29

Yorum

sevgili _taz_ arkadaşım manyetik farkı yok edge-zero yeni bir sistemi var yeni bir kilit sistemi var beyaz rengi var ayrıca senin hangi gitarla karşılaştırıp değmez dediğinide anlamadım hangi gitarla manyetik farkı var biz burada rg2550e ile rg2550z arasındaki farkı konuşuyoruz...

arkadaşlar fiyatı rg2550e den en fazla 50-80tl fazla olabilir belkide aynı fiyata gelir ben yurtdışı fiyatına göre hesapladım 50-80tl arası fazla çıktı tüm ülkelerde fiyat farklı gözüküyor ama türkiye artık doları bırakmış japon yenine göre satıyor japon yeni fiyatı:141,750 yen ona göre hesaplayın..

ayrıca gitar bügün yarın gelir çok az bir zaman kaldı...

Düzenleyen - akt on 01/02/2008 14:56:42

Yorum

birdefa yeni gitar bunlar 2008 ve ne kadar fark olursa olsun değer gibi case lerde de değişiklik varmı ki bıktım ibanez case i görmekten sticker yapıştırılmıyoryeni rg2550 yen i hesapladım ortalama 1580 ytl civarında japonyada türkiyedede 1620 filan olur en fazla

Yorum

rg 1570 kullanıyorum zero sistemi normalde s serilerinde vardı ki oda hocamda var bence zero profesyonel olmayan için hele sık tel değiştiriyorsa ayarlamalar açısından daha iyi.Ama kesinlikle edge pro işlevselik ve kailte olarak daha iyi hatta en sistem olarak gösteriliyor jemden sonra tabi

Yorum

Zero profesyonal olmayanlar için demişsin ;
                          yeni modeller rg2550de zero point yok edge-zero var

zero pointle arasında fark olması muhtemel.

Kullanmadan kıyaslama yapmak yanlış olur bence.

Yorum

robert3 arkadaşım illaki karmaşık ve seni çıldırtan şekilde olan sistemler profesyonel sistemler olmaz bu yeni sistemde edge-zero da güzel ve akıllıca olmuş bence... rg370 lere yani edge III sisteme tel takmasıda çok gıcıktır ama bu o gitarın profesyonel olduğunu göstermez ...

rg2550z de bir türlü gelemedi kaç aydır bekliyorum

Yorum

ben de görmüştüm zuhalde siyah olan rengini.ama hiç fiyatını sormadım.ilgilenmediğim için.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X