Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez gio grx 40

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ibanez gio grx 40

ben ibanez gio grx40 almayı düşünüorum nettedede heryere baktım pek bir şey bulamadım bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba... gerçekten genel ağda bu gitarla ilgili neredeyse hiç döküman yok.
    Sen daha önce inceledin mi bu gitarı ? yani hangi özellikleri arıyorsun bir gitarda ? ne kadar bütçe ayırmayı düşünüyorsun ? ona göre de birşey önerilebilir.

Düzenleyen - RockIstanBlues on 07/07/2007 21:27:37

Yorum

yha ben 500 fln ayrıorum gitara ama bunun içinde amfi fln birsürü bişide var yani set halinde ben daha yeni başladım elektroya yani fazlada anlamıorum açıkcası beni öğrenme aşamasında ve sonrasında toplam 2 yıl kadar götürcek bir şey istiyorum setden çıkanalar gitar 10wat amfi 5tane pena askı akortcihazı ara kablo aklımada yattı ilgilendin için saol ama daha fazla bilgi hiç fena olmaz

Düzenleyen - cyberman on 08/07/2007 19:19:19

Yorum

yha ben 500 fln ayrıorum gitara ama bunun içinde amfi fln birsürü bişide var yani set halinde ben daha yeni başladım elektroya yani fazlada anlamıorum açıkcası beni öğrenme aşamasında ve sonrasında toplam 2 yıl kadar götürcek bir şey istiyorum setden çıkanalar gitar 10wat amfi 5tane pena askı akortcihazı ara kablo aklımada yattı ilgilendin için saol ama daha fazla bilgi hiç fena olmaz

Düzenleyen - cyberman on 08/07/2007 19:19:19
        ya pena,askı vs. bunları dert etme bunlar zaten gitarı alınca yanında hediye ediliyor akord cihazıda istanbluda 10 ile 15 lira arasında değişiyor.

Benim sana tavsiyem 2. el bir amfi 70-100 arasında ya da uygun fiyatlı orta düzey sıfır bir amfi.

ve gitar olarakda

ibanez grg170dx tir.

Tabiki o gitar hakkındaki açıklama fikir oluşturman için iyi bir bilgi olacaktır.

Yorum

ibanez grx40 la grg170gx arasındaki tek fark grx40da 2single 1humbucker grg 170ddx de 1single 2humbucker diğer tüm özellikleri aynı ha bir de grx40 çin grg170dx endonezya üretimi bu durumda grg170dx dahamı ii oluyor bir de ben ankarada oturuyorum

Yorum

Aslında en iyisi Japon. Sonra Endonezya sonra Çin geliyor.

grg170 daha iyi oluyor bu durumda.

O farketmez (bulundugun muhit). Ankarada belki daha uygundur akord aleti fiyatı ama gitar alırken bahsettiğin pena,askı vs. teçhizatı dükkan hediye eder merak etme

Düzenleyen - RockIstanBlues on 08/07/2007 22:32:33

Yorum

grg270b endonezya malı???nasıldır sizce?

Yorum

grg270b endonezya malı???nasıldır sizce?
                Benim arkadasımda var güzel bir gitar.Kullanıslı.

hatta az önce videosunu yayınladı

sorry bad camera qualiyt.And I use overdrivehttp://www.myspace.com/bugrakk

Benim ideal gördüğüm gitarlardan birisidir. 1-1.5 sene iyi bakarsan 2 sene rahatlıkla götürür seni.

Yorum

Bende bu setten var ibanez grx40 , amfi vs. satmayı dusunuyorum ılgılenen olursa ıletısıme gecelım buradan.

Yorum

Kardeşim, ben daha bugün Ibanez GRGR121 EX'in siyah olanını aldım, bugün akşama kadar ve yarın tüm gün deneyip bilgilendiririm.

Yorum

Merhabalar Ibanez GRG170DX yeni başlayacak ve bu butcede alınabilecek en iyi gitarlardan biridir bu benim göruşüm tabi farklı düşünenlerde olabilir butceni birazdaha zorlayıp RockIstanBlues un da dediği gibi ikinci el bir amfi alabilirsin 2 yıla kadar para biriktirip birde prosesor alırsan senin için daha iyi olur yeni başlayanların analog pedaldan once efektleri tanımaları için prosesor oneriyorum her zaman.

Lütfen noktalama işareti kullanımına özen gösterin.
                      Son güncelleyen yutup123458; 30-06-2010, 17:47.

Yorum

ben yaklaşık bir hafta önce grx40 aldım aslında aklımda grgr121ex vardı onu almak için gittim ama orda deneyince grgr121 le grx 40 arasında kulakla duyulabilir bir fark var.. grgr121 düşünüyosan grx40 ı öneririm..

Yorum

the_KOCAMAN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          ben yaklaşık bir hafta önce grx40 aldım aslında aklımda grgr121ex vardı onu almak için gittim ama orda deneyince grgr121 le grx 40 arasında kulakla duyulabilir bir fark var.. grgr121 düşünüyosan grx40 ı öneririm..
                          Güzeldir hoştur önermişsin de GRGR121ex ile GRX-40 arasında teknik olarak da farklılık var. GRX-40'ta dizilim H-S-S iken GRGR121ex'te çift humbucker manyetik var. Biri tremololu, biri sabit köprülü gitar. GRGR121ex biraz daha sert bir gitar.

Yorum

Strangers isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Güzeldir hoştur önermişsin de GRGR121ex ile GRX-40 arasında teknik olarak da farklılık var. GRX-40'ta dizilim H-S-S iken GRGR121ex'te çift humbucker manyetik var. Biri tremololu, biri sabit köprülü gitar. GRGR121ex biraz daha sert bir gitar.
                            bilgilendirme için teşekkürler

Yorum

grx 40 çinde grg170 endonezyada üretiliyor kalite her zaman belli olmaz ama ben grg170 derim bende endonezya üretimi ibanez kullanıyorum gitar 5 yaşında ve sorunlar yeni yeni çıkmaya başladı
                              yinede bu zamana kadar beni iyi götürdü

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...