Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez

İbanez gitarların kore ve japon malı olması arasındaki fark nedir,hangisini almalıyız?

Japon olanların üretim kaiteleri daha yüksek. Fiyat farkı sorun değilse Japon'u seçmek daha iyidir.

Yorum

evet ama öyle ahım şahım bir fark da yok. asıl fark amerikanlarla.

Yorum

T_U, yanlış bilmiyorsam, ibanezlerin makbulü, japon olanlar... yanlışım varsa düzeltin... japonların ağaçları ve tınıları daha iyi diye biliyorum... kore olanların ise donanımı daha düşük kalite sanırım. bir de tabii, işçilik farkları vardır...

Yorum

Japon İbanezlerde kullanılan her şey kore yapımından farklı ... ve daha kaliteli özellikle ağaç... Gerçi kullanılan ağaçlar Amerikanlara göre daha kalitesiz ama Japonlar kore yapımlarına göre daha kaliteli... manyetiklerde de büyük olmasa bile kalite farkı var...
          Gerçi T_U nun dediği gibi asıl Fark American ile arasında ama Kore ile Japon derseniz Japon tavsiye edilir...

Yorum

birde malezya yapımları var ibanezlerin. ama ne olursa olsun ibanez ibanezdir.

Yorum

ibanez jemler hakkında ne düşünüyorsunuz.Eline alıp denemiş olan var mı?**** canlı bir performansta dinleyen?özellikle jem7v (evolution pickuplı olanı) nasıl sesler verir,sert tonlara uyar mı?sustainleri nasıl,köprüleri sağlam ve kullanışlı mı?
              birde cortun fenderin fln sabit konusu var ibanezin yok,ilgimi çekti.İbanezle ilgili konularda burada toplanabilir?
              son olarak da jemlerin sıfırları çok pahalı,o gitarlar o kadar parayı hak ediyorlar mı yani diğer alt serilerden ne farkları war(ibanezin sitesinde yazanlardan başka özellikleri warsa diye soruyorum,ağacı farklı manyetiği farklı demeyin,mesela bir arkadaşımın arkadaşı almış,tek elle bile çok rahat solo atılıomuş,sesleri o kadar iyi alıyomuş klavyeden;dedi??!!)bilgilerini paylaşanlara şimdiden teşşekkürler...

Yorum

Steve Vai'nin son turnesinde kullandigi ve kendi imzasini tasiyan bu model ozel rengiyle diger Jem serilerinden ayird ediliyor.Akca agac govde, DiMarzio Evolution manyetikler ve lo-pro edge floyd rose bu gitarin vazgecilmez ozelliklerinden. (kaynak geocities).

Demekki fazlasıyla iyi bir gitar. fiyat 2200$'cık

Yorum

ibanez jem'in japon olanları bence en iyi gitarlardan biridir.
                  ben kore olanını denedim,tonları kore olmasına rağmen çok iyiydi,zaten yanılmıyorsam kore yapımlarında bile dimarzio evolution var.klavye'ye diyecek yok,ibanez'in ürettiği en rahat klavyelerden biri.ben ki 24 perde'de çalamam,o gitarda ne hikmetse rahat etmiştim (belki de psikolojik olarak .sert tonlar verir ama bir emg81 bekleme.köprüleri dillere destan tabi,gerçi steve vai'nin yaptıklarını göz önünde bulundurarak konuşmak yannış olur ama gayet sağlam.sustain konusunda pek bi fikrim yok ama.
                  kısacası son derece rahat,mükemmel tonlu ama pahalı bi gitar

Yorum

İstanbulda ki ibanez bayilerinin yerlerini bileniniz var mı acaba

Yorum

ibanez in japonları daha kaliteti galiba

Yorum

yani bundan çıkardığımız sonuç şudur... ibanzein en iyisi amerikan sonra japon sonra kore...

istanbulda tünelde kıvılcım müzik ibanez bayisi.... bilginize

Yorum

Abi saol ya!Şu bayiye bi gidelim bakalım..Ama ibanezin amerikan malı olanı da mı var?Ben onu bi japon bi kore diye biliyodum?

Yorum

ben ibanezin amerikanı yok diye biliyorum. asıl üretim japondur.

Yorum

öenmli diil.... bende japon diye biliyorum...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X