Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fender Highway One Stratocaster

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Lütiye Fender Highway One Stratocaster

Merhabalar Fender Highway One Stratocaster Hakkında düşüncelerinizi ala bilirmiyim acaba bu gitarlan ilgileniyorum.
    Kullanan varmı varsa nasıl mennunmu. Amerikan olup olmadığını nasıl anlarım birde. Aldığım yerde amerikan diye meksika falan kakalamaya çalışmasınlar.

amerikan olup olmadığını u.s.a yazısından anlayabilirsin. sonuçta meksika yapımıda olsa senin isteklerine cevap verecek bir gitar

Yorum

Highwayle Meksika arasında büyük farklar yok bence. Sadece meksikalar 21 u.s.a ar 22 perde

Yorum

Highwayler amerikan yapımı ama amerikan standartlardan düşük seri. ayrıca nasıl sadece tek farkları perde olabiliyor...

Yorum

Bildiğim kadarı ile Highway One'ların parçaları Meksika üretimi. Sadece birleşimi U.S.A'de yapılıyor.

Yorum

Vallahi parçalarını bilemem tabi kimbilir hangi gitarların parçaları nerde üretiliyordur ama http://www.fender.com/highwayone/ burda da dediği gibi amerikan yapımı orasını biliyorum.

Yorum

nasıl yani Highway One gitarların sizce meksika üretimleriylen arasında bir fark yokmu yani okadar fiyat farkı boşunamı veriliyor sizce

birde Highway One ile Highway One upgrade arasında ki fark nedir acaba
              Son güncelleyen niki85; 10-05-2009, 18:54.

Yorum

hammaddeler aynı ancak işçilik farkı vardır...

Yorum

Meksikayla Highway One arasında büyük fark yok diyen arkadaşlar sırayla gitarları denesinler ondan sonra konuşsunlar bence...Bir Fender Meksika bana Squier tadı veriyorken Highway One gerçekten USA olduğunu hissettiriyor.Highway Onedan sonra elinize Standart USA alırsanız bırakasınız gelmiyor tabi ama arada güzel de bir rakam var sonuçta.

Highway One 22 perde ve modern sound yakalamak için üretilmiş bir gitar.Driveda dip gürültüsünü minimuma indirmek ve sağlam bir ton açığa çıkartmak için üretilmiş ve bence başarılı olmuşlar.USA sahibi olamayanlar için güzel bir alternatif.

Yorum

peki ben bu gitarı alsam elimden çıkarmak istediğimde sorun yaşarmıyım. Piyasası varmıdır acaba

Yorum

selam dostlar tansel ilanı bana yolladı sizi aydınlatmam için
                      konuya önce kalitesinden başlayalım bu gitarlar mexicolardan hayli iyiler özellikle 90 ların 2. yarısından sonraki mexicolardan standart modellerle yarışacak olanları da nadiren çıkabiliyor aldığım duyumlara göre ama esasen ikisinin de ortası bir alet
                      kullanılan parçalar usa malı ama işçilik mexico zaten corona california fabrikası mexico sınırında diye biliyorum
                      ikinci husus ise nerden ayırt edilecekleri.aslında bulmacalarda 2 resim arasındaki 7 fark olayına biraz kafa yormuş arkadaşlar görecektir ki highway ler vintage (6 vidalı) tremololara sahiptir.
                      standart seriler ise 2 point tremolo denen floyd gibi sağında solunda 2 vida olan modern köprülerden kullanır (modern köprüler sustain açısından daha kötü kendi kanaatimce ama hassasiyet biraz daha fazla) olay bu kadar basit arkadaşlar
                      saygılar

Yorum

Saplarındaki Fender yazıları da farklı..

Yorum

evet bende fark ettim bunu

Yorum

benim gitarın aynısı şahane iyi kullanırsan 1ömür boyu işini görür

Yorum

Bunun ikinci elleri kaçtan gidiyor acaba bir bilginiz var mı?

Noktalama işaretlerini kullanınız ve cümlelere büyük harfle başlayınız.
                              Son güncelleyen canKUTTT; 23-05-2009, 17:18.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X