Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fender strat isteyene tavsiyeler

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• fender strat isteyene tavsiyeler

slm..fender strat almak için tüm yaz çalışıp para biriktrdm..1300 dolarım falan war..ancak bi sürü strat modeli var ve benimde fender için param az..denemeden tabiki olmaz ama en azından deneyenlerden öneri alabailirim..mesela malmsteen signature nasıl bi modeldir..ben blues çalıyorum ama alacağım gitarın diğer tarzlarada uymasını istiyorum...öneriler için şimdiden teşekkürler...ayrıca sizce 2. el almalımıyım?

strat seçen bi adama ne kadar söylenir bilmem ama o parayla Epiphone les Paul custom alabilirsin madem blues çalıcaksın, sanki o yanık ses blues'a daha çok gider, ama tarz meselesi

Yorum

benimde o civarlarda bütçem var ve fender meksika 50's stratocasteri seçtim dehşet birşey yani stratocaster larla en iyi blues yapılır ama her türlü müziğidie yapabilrsin yeri geldiğinde metal bile...

Yorum

abi meksikayı aldnmı?amerikayla meksika arasında ne fark var biliyomusun?

Yorum

şimdi aradaki fiyat farkı zaten belli meksikalar kullanılan parçalar ağaçlar olarak amerkilarla aynı ancak işçilik arasında farklar var işte bu yüzden amerikalar en iyileridir ardındanda meksikalar gelir zaten bizim gibi böyle bütçede olanlarda meksikaları tercih ederler

Yorum

Fay hattı; forumda türkçe kullanımına dikkat ediyoruz, lütfen forum kurallarını oku. "Slm, nbr" gibi deforme edilmiş kelimelerin ve "v" yerine "w" harfinin kullanımına sıcak bakmıyoruz. Dikkat edersen seviniriz.

Yorum

bence acele etme biraz daha para biriktir git usa fender al sana tavsiyem

Yorum

Bence de biras daha para biriktir ve USA Stratlardan al.Çünkü yüksek seviyeli bi gitarı ömründe bi kere alırsın.

Yorum

1300 dolara usa deluxe fender stratocaster alabilirsin 2.el temiz bulabilirsin

Yorum

Ne kadar doğru bilmiyorum ama genellikle Meksika yapımlardan uzak durun deniyor =). Biraz biriktirip paraya kıyıyorsan tam kıyıp Amerikan alman daha mantıklı bence.

Yorum

arkadaşlar ben ikinci el fender squier stratocaster almayı düşünüyorum örenci olduğum için fazla para toplayamadım elinde olan varsa yardımcı olursa sevinirim...

Yorum

squier stratocaster alıcaksan standart al bende bullet var ama daha şimdiden sıktı bir de ne kadar paran var bu da önemli

Yorum

250 tl falan var hazırda...

Yorum

metarock isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            250 tl falan var hazırda...
                            Bence biraz daha biriktirmelisin. Bullet serisinden uzak dur derim affinity ya da standard bak ikinci el fiyatları nasıl bilmiyorum ama alabiliyorsan paranı arttırıp standard al.

Yorum

Elindeki parana göre kadıköy srv music'te ikinci el amerikan fenderler bulunmakta, fiyatları 1300-1600 dolar arası değişiyor, bir bak istersen sitesinden

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X