Duyuru

Collapse
No announcement yet.

B.C. Rich Bronze Warlock bilginiz varmı? Bi bakın!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

B.C. Rich Bronze Warlock bilginiz varmı? Bi bakın!

Gövde: Agathis
    Sap: Akçaağaç
    Sap gövde birleşimi: Vidalı
    Klavye-Tuşe: Gül ağacı
    Köprü: Ayarlanabilir köprü
    Perdeler: 24 Büyük- Geniş (Jumbo) perde
    Manyetikler: 2 BDSM Manyetik
    Donanım: Krom

fiyatı: 365,48 YTL

Forumda arama yaptım ama pek bilgi verilmemiş. bu gitar hakkında bilgisi olan varmı? ne tür müziklere gider..?
    Tamam şekil çok hoş ama gitardan pek anlamıyorum bunu alırsam şekle kanmış olurmuyum?? yardım pls...

Resim:

Düzenleyen - ketu on 02/02/2006 21:40:17

Aslına bakarsan şekline kanmak denilemez. Mydükkandan kardeşime aldığım bir gitar ve çok tatlı sadece şekil değil fiyat / performans olarak da güzel.
    Tonları tatmin edecektir büyük ölçüde seni.
    Tavsiye ederim tabiiki oturup Blues yapmayacaksan

Yorum

neden gitar negibi müzik türlerine gidiyor..? çok mu sert..?
      Ben daha çok hafif yumuşak şeyler çalmak istiyorum...
      tşk

Yorum

şekil olarak Blues gitar gibi durmuyor ton olarak ise distortionda özellikle iyi ama ne bileyim şekli biraz fena kaçmaz mı?
        Seni yönlendirmek için söylemiyorum tabiiki ...

Yorum

fena derken anlıyamadım???

Yorum

Kısaca şöyle anlatayım ( bu arada bu bir kamera şakası ve kurban ben değilimdir umarım )
            Alacağın BC Rich gitarlar daha çok metal ile ilgilenen arkadaşların ilgisini çeken bu yüzden sapından tut gövdesine kadar metal için dizayn edilmiş gitar modelleridir.
            Bu durumda Blues çalarken böyle bir şekilde gitarın durması veya pop farketmez hatta alternatif bile abes kaçar abes durur.
            Anlatmak istediğim buydu.
            Gitarın şeklinden tut herşeyinden distortion akarken alıp bunla Akdeniz akşamlarını çalmaya çalışırsan murat 124 ile Formula 1 yarışlarına girmek gibi bir abeslik durum olur.
            Umarım anlatabilmişimdir.

Yorum

bu gitarla barda seni kendime sakladım çalarsan "senin alnını garışlarlar" fahrettin.
              Şaka bi yana şekilden anlaşıldığı üzere çok sert adamım ben çalarım heavy metal diyen insanın gitarıdır bu.barda bu gitarla bir derdim var çalan gördüm,çok komik görünüyor...

Yorum

şu gitar hakkında bilgi sahibi olanların detaylı yorum yapmasını rica ediyorum.şu aralar gitar arayışı içindeyim.ağırlılı olarak metal dinlerm.sert tonları seviyorum.tabi bu demek değilki sürekli car car car...sevdiğim her şarkıyı çalma çabası içerisindeyim.şarkı içerinde solalar ritimler...bu gitarı alırsam diğer isteklerimi ne ölçüde karşılar kullananlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim...metalden sıkıldığım zaman şöyle hafif bir şeyler çalmak istediğimde pişman olurmuyum...şimdiden teşekkürler...

Düzenleyen - onraytkn on 03/02/2006 03:45:31

Yorum

bu gitarı alırsan daha çok distorşını seni tatmin eder. kıliini nasıldır bilmioyrum ama bende denedim gitarı, sırf hevi metal yapıcaksan al derim. he yok ben başka şeylerde çalacağım barda orda burda diosan, görüntünün abuk olmaması için başka bi gitar bak.. mesela ibanez veya cort!!?? gibi... forumu araştır, tam olarak ne tür müzik yapıcaksın ona göre seç...

Yorum

valla arkadaşta var.sesi çok sert metal sesi var.dist.li tonları çok deli...hard rock'tan aşaası zaten bu gitarla çalınmaz.çalınsa çok kötü olur

Yorum

arkadaşım b.c rich marka olarak heavy metal için yaratılmış bir marka... bc rich alırken dikkat edilecek en önemli husus bronze serisi olmamasıdır.. bu seri bc rich lerin en alt modelidir we aldığına kesinlikle pişman eder.. bende american yapımı nj serisi bc rich var we gitar müthiş tonlara sahip... almak istersen böyle bir gitarın kesinlikle america yapımı olanlarına bak

Yorum

eski gitarım. Yumuşak şeyler istiyorsan yanından bile geçme. Zamanında tam anlamıyla "tipine kanıp" almıştım.Pişman değildim gerçi çünkü o sıralar gitardan pek anlamazdım ve hangisi iyi hangisi kötü,tonu nasıldır gibi şeylere kafamı yormamıştım.

Yorum

genelde yavaş yumuşak şeylerle gitmez demişsiniz ben zaten blues şu bu çalmayı düşünmüyorumda bunula akdeniz akşamları bile çalarken görüntüsünün gidip gitmemesi konusuna ben değinmiyorum sesi nasıl sap kalınlığı nasıl zaten metal olayına gircem bi yardım allah rızası için görüntüden bahsetmeyin performans nasıl B.C. Rich Bronze Warlock Elektro Gitar

Yorum

bc rich custom kullanan bi tanıdığım vardı. bana bira bahsetmişti bunlardan. bc rich in fabrika üretimleri kötü dedi bana. bc rich custom a ağarlık veren bi marka demişti. bunu duymuştum. ve birazda hak veriyorum. çünkü bi kaç kere elime aldım çokta kaliteli durmuyodu hani. başka bi seçenek düşündünmü? görüntüsü çok güzel bu gitarın ama gerisi custom da iyi. bunda pek iyi olmuyomuş. haberin ola

Yorum

aslında ne yalan söylim daha başka gitara hiç bakmadım hiç bakmayıda düşünmüyorum sadece birkaçınızın övmesini bekliyorum gidip alabilmek için herkes bi orasını çekiyo bi burasını çekiyo gitarın başka gitarda almak istemiyorum açıkçası (görüntüye vuruldum çünkü o yüzden kimse görüntüye laf etmesin dedim)bi de bu gitara gittim baktım biraz oynaştım çok sevdim ya açıkçası almak için can atıyom ama herkes laf vuruyo garibana bi de fabrikası mı kapanmış öksüz kalmış yavrucak

Düzenleyen - hayta1001 on 06/04/2006 00:09:35

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X