Duyuru

Collapse
No announcement yet.

B.c rich

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme B.c rich

Merhabalar arkadaşlar bu gitar hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim?http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=6798&gid=243

b.c rich iyidir, metal müzik için tatmin edici ton alırsınız fakat eğer başlangıç seviyesinde değilseniz alınmaz bence.üretim yeri çin olduğu için parçalarda sorunlar çıkabilir fakat bu başlangıç seviyesindeki biri için sorun olmayacaktır.

Yorum

İyi bir gitar gibi gözüküyor.

Yorum

beadgc isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        b.c rich iyidir, metal müzik için tatmin edici ton alırsınız fakat eğer başlangıç seviyesinde değilseniz alınmaz bence.üretim yeri çin olduğu için parçalarda sorunlar çıkabilir fakat bu başlangıç seviyesindeki biri için sorun olmayacaktır.
        Tamamen katılıyorum ama manyetik değişimiyle bu sorunu çözebilirsin. Ama sonuçta yapıldığı ağacı değiştiremezsin.

Yorum

klavye ağacı çok iyi gövde ağacı çok iyi bir manyetik değişimiyle çok güzel gitar olabilir ancak benim korkum üretim yeri değil floyd rose ama orijinal olduğunu görünce kafam döndü bence çok iyi gitar

Saygılar :tap:

Yorum

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkdaşalar bende mydukkan dan köprünün yakın çekimine baktım floydrose yazıyor gerçekten.Emg 81-85veya81-60takacağım yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürlr.Bu arada başlangıç seviyesinin biraz üstündeyim zaten kullanılan malzemelere bakmış sınızdır ne gibi zorluklar çıkarabilir bana?
            Son güncelleyen statıc_x; 10-08-2010, 12:48.

Yorum

Evet arkadaşlar bu gitar hakkında daha çok bilgi sahibi olan yokmu?

Yorum

Hiç bir zorluk çıkarmaz ben BC.Rich markasına her zaman güvenirim ama Çin malı olduğu için biraz fazla bakım ister sadece

Yorum

Verdiğiniz yanıtlar için çok teşekkür ederim.Sonuçta bu gitar ucuz bir gitar da değil 1000 tl civarında birde manyetik modifiyesi ile çok güzel şeyler çıkar İNŞALLAH.

Yorum

eminim ki çıkacaktır

Yorum

dark arts dawo'yu bende uzun uzun düşünmüştüm fakat ankarada bulamamıştım.manyetikleri bcrich humbucker değil fat ass yanılmıyorsam o yüzden manyetiklerin uzun bir süre seni idare edeceğini tahmin ediyorum.ayrıyetten orjinal floyd rose da var.tek sorun çin malı olması ama gitara iyi baktığın sürece bi problem olmayacaktır diye düşünüyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X