Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iyi solak gitar onerileri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• iyi solak gitar onerileri

oncelik ben solak bir gitaristim yeni bir gitar almak istiyorum aslında esp istiyorum ama sanırım esp nin solagı yokmus(esp düşünmemin nedeni asır derecede metallica hastası omam)esp nin solagı warmı ve solak
    gitar tavsiyeleri 500 dolar ciwarına

Esp kirk hammett signature 700# solağıda war.Süper bi gitar.
    www.espguitars.com siteye gir gitarların yanında left handed avaible yazanların war solağı

Yorum

abi ben bulamadım ya bana biraz yardımcı olurmusun mesala linki tam olarak wersen
      ))

Yorum

tamam dostum

http://www.espguitars.com/guitars_kirk.html

Al burda kirk hammett'ın tüm gitarları war(esp)

en alttakinin bi üstündeki gitar
        tabi orda sağlak lar için resmi war

dikkat edersen yanında koyu yazıyla ''Available in Left Handed Model'' yazıyo.

başka esp-ltd modelleri içinde geçerli bu, yanlarında o yazı yazıosa solak.

Bu arada solak bc rich düşünürmüsün NT warlocklar var solak iyidir onlar.

Düzenleyen - OnLy SlipKnoT® on 09/06/2006 11:27:18

Yorum

yok ya bc rich
          düşün müom esp ya da jackson
          cok saol

Yorum

500 dolara 0 ya da 2. el ESP bulamazsın.LTD lere bakabilirsin...

Yorum

Bu solak gitari tunelde bulabilirmiyim?

Yorum

bak tunelde deilde galatasaray lisesinin karsdısında pera music var orda bulursan esp ve ltd leri ama orda solak yoktu bir ay once benim bildigim turkiyede esp bir tek orası satıo ama ginede bir bak

Yorum

bak tunelde deilde galatasaray lisesinin karsdısında pera music var orda bulursan esp ve ltd leri ama orda solak yoktu bir ay once benim bildigim turkiyede esp bir tek orası satıo ama ginede bir bak
                  Cumartesi sordum 1 f-50 solak wardı ellerinde

Yorum

Cumartesi sordum 1 f-50 solak wardı ellerinde
                    [/quote]

hadi yaaa bu model esp mi yoksa ltd mi fiyatının biloyumusun dostum yaaa

Yorum

LTD'nin F serisinin enn alt modelidir.

Yorum

merhabalar;
                        benim solak elektro gitar secimi hakkında sorum olacaktı.Bilindigi gibi solak elektro gitar alternatifleri cok kısıtlı. kararımı ibanez rg370dx te kıldım.(endonezya malı) gördügüm yorumlar hep eski kore üretimlerinin cok iyi oldugu . endonezya üretimleri hakkında yorum göremedim bilen varsa yardımcı olabilir mi ? ya da bildiginiz bu gitar modeli ayarında baska bir gitar biliyormusunuz(solak) ? birde şey konusunu cok merak ediyorum. acaba bir sağlak normal elektro gitar alınıp , manyetikleri ve telleri ters cevrilirse aynı performans alınabilirmi yoksa bu iş sakat mı ?
                        yardımcı olursanız gercekten cok sevinirim.

Yorum

walla wercen para ya baglı sdolak mesala gibson ın guzel solakları var les paul ama yapacagın tarz da onemli o belirt isterrsen

Yorum

metal den hoşlanıorum ama mesela esp ltd modellerden birini alıpta sırf metal tonları almak istemıyorum
                            bi nevi hem sert hemde clean tonlarda beni tatmin edebilecek bir şey bakıordumki , rg 370dx hakkında yorumlar öyleydi.

Yorum

RG370 DXL modelleri tüm ibanez distribütörlerinde mevcut. Zuhal de var mesela. Ibanez dışında güzel solak gitar bulmanız mümkün. Ben bi ara Epiphone Custom lara çok bakmıştım mesela. Sanırım 550 $- 550 Avro arasına tedarik edilebilirorlar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X