Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iyi solak gitar onerileri

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ben Ankaradayım kısa bir süre kullanabileceğim bir model arıyorum 7 aydır klasik kursuna gidiyorum seneye bırakıcam öss nedeniyle ibanezin solak olan modellerine baktım grg170 hoşuma gitti beni idare eder diye düşündüm ama birine danışmam lazım sizce alıym mı bu gitarı?

Yorum

Selamlar, mydukkanda bir gitar gördüm hasta oldum. http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=3607&gid=1131
      Almayı düşündüğüm gitarlar arasında ve sizin de fikrinizi sormak istiyorum. Solağım ve Thrash Metal tarzı çalmak istiyorum. Özelliklerine bakarak bana tavsiye eder misiniz? Bu arada şimdilik tremoloya pek ihtiyacım olmayacak.
      Bu EMG-ESP manyetikler başlangıç için yeterli sanırım. Daha sonra EMG 81 takarım diye düşünüyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler.

▲(3 üncü kez Çöpten çıkardığım Mesajım)▲

Yorum

bu gitar için daha öncede cok yorum yazdım benim pera da denedigim diye bahsettigim gitar bu ben caldım bu gitarı fiyatına gore alınabilecek bi gitar tonları cok tatmin edici klavyesi de cok rahat bu gitarın clen leride gayet iyi ayrıca gitari humbucher manyetikli ama istediginde single coil buttonu yukarıya cekilerek single manyetek olarak kulanılabiliniyor

Yorum

Çok sağol. Peki ibanez RG1570 ile karşılaştırırsan ne dersin? Çaldığım tür, kalite ve dayanıklılık bakımından... O gitara yakın mı tatmin edicilik açısından?

Yorum

simdi ibanezide calma fırsatı deilde dinleme fırsatım oldu cok farklı gitarlar ama ben ltd mh250 nt yi daha beyendim tonlarını falan ama yinesenin tercihin yinede kendin calp denemeden alma bence ama mh 250 nt fiyatına gore tatmin edici

Yorum

Aksesuar olarak bakarsak RG1570 de fazlalıklar var. tremolo gibi. Ama benim istediğim Thrash Metal türündeki parçaları çalabilmek. Bu anlamda MH-250 yeterli olur diyorsun anlaşılan.

Yorum

aynen öyle dirum ama yinede sen bi gitarı dene sen karar ver

Yorum

Fikirlerin için teşekkürler. İkisinden birini alacağım artık.

Yorum

Beyler benimde bi size danışmak istediğim konu var.. 630 YTL CİVARI Bİ PARAM VAR 18 İNDE Bİ GİTAR ALMAYI DÜŞÜNÜOM. RGR370DX LH düşünüorum ibanezin bu fiytata en uygunu bu gibi gözüküo ... tabi sizleriiinde görüşlerini almak bilgilerinizden yararlanmak istiorom bana öneriler yapabilirmisiniz acaba.... Şu washbornden de kurtulayım artık. şimdiden teşekkürler...

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=1656&gid=538 dediğim gitar budur..

Yorum

Bu gitar hakkında bu forumda o kadar çok bahsediliyor ki, artık okurken kusarsın. Arama bölümüne RG370 veya RG 370 yaz tamamdır.

Benim bildiğim kadarıyla bu gitar fiyatına bakılarak, ilk başta "yeni başlayanlar içindir" diye düşündüren, ama hiç de öyle olmayan, hem temiz seste hem de distortion'da çapına göre eşit kaliteyi tutturan, birçok müzik türünün icra edilebileceği, bunun yanında Japon yapımları kadar yakışıklı ve uzun ömürlü olmadığı söylenen ve türlü şekle girebilen bukalemun gibi bir alettir.

Yorum

ben kullanıyorum çokta yakışıklıdır gitarimtonları süper clean olsun distortion olsun.alanı uzun süre götürecek bir gitar ,bukalemun olduğu doğru valla heavy metalde çal, bluesda çal (o kadar değildi galiba)

Yorum

18 ini iple çekiorum alcam artık taktım kafayı eyw beyler

Yorum

arkadaşlar ibanez ic400 ün fiyatlarını birde solak versionu varmı soracaktım... yardımcı olursanız sevinirim

Yorum

rg370 in solağı var güzel gitardır tavsiye ederim

Yorum

aldım hatta yıllar oldu 2 haftadır kullanıom cillop gitar.d

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X