Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Carvin kendin yap gitar kitleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Carvin kendin yap gitar kitleri

Benim sorum şu olacak bu kitlerden hiç yapan var mı? Hem gitar yapmak gibi zevke sahip olunuyor hem de fiyatına göre bayağı kaliteli bir gitarmış... 380$ + 90$ falan da ekstralar tutsa çok ucuza geliyor ve boyasız olduğu için de renkleri ve cılasını seçmek size kalıyor... Ve nasıl yapılacağını anlatan ayrıntılı bir kılavuzla geliyor...

bu carvini alabilecegimiz yerler neresi tr de veya yurtdısında bilen var mı?

Yorum

yurtdışında www.carvin.com dan fabrikadan direkt custom gitar satışı yapiyolar,...
      ve çok kaliteli custom gitarlar 1200-1400$ lara alinabiliyor ki çok iyi fiyatlar, tek nedeni fabrikadan direkt satış olması,...

1000$ üstü gitar alacam olsam çok ciddi düşünürüm carvini

Yorum

Benim merak ettiğim şu oldu kit konusunda acaba yine gümrükte bi sorun olurmu olmazsa gayet iyi gibi gözüküyo..

Yorum

vaLLa kit çok iyi wilkinson tremolo, isteğe bağlı sperzerl tunerler ve manyetikler kendi custom gitarlarında kullandıklarından... Ve gövde çok yönlü isteğiniz gibi manyetik kombinasyonu yapabilirsiniz sonradan h+h+h bile yapılabilecek bir gövde.. Eğer ben alırsam zaten burdaki bi luthiere boyatır yaptırırım öylesi daha iyi olur... Sadece sperzel tunerlerin ikinci eli burda 100ytl bunu da unutmamak lazım...

Yorum

Kit hakkaten çok ucuzmuş ama türkiyede iiy luthierler pahalı çalışıyor biliyorsun, dış fırınlamadır, boyadır, montajdır bir 300$ ın gider gibi geliyor bana,...

dolayısıyla belki monte edilmiş custom olanlardan alman daha mantıklı olabilir, hem türkiyede yapilamayacak ya da çok pahaliya yapilacak seçenekleri de ekleyebilirsin (misal color selector yazan bölüme tıklarsan bir sürü süper dış kaplama modeli görebilirsin)
            Since 1946 Carvin has been designing professional audio systems, guitar amplifiers, bass amplifiers and wireless systems. Kiesel Family owned and operated.

carvinler hakkaten çok ucuza süpr kaliteli aletler satiyor,
            ben de bir dahaki gitara 1000$ üstü para ayırırsam bunlardan almayı düşünüyorum, custom bir bolt on plus ya da dc200 lerden

Düzenleyen - Lord@ on 14/01/2006 13:30:44

Yorum

Kitin herseyi hazır sadece ufak bi zımparalama ve boyama o kadar... Fırınlanmıs sekilde oluyor zaten... Tung-oil vernigi ile yapılmasını öneriyorlar zaten... Bir de benim isteğim saydam yani ağacı görmek istediğim için pek sorun olacağını sanmıyorum yani boya olmayacak sadece cila... Onun için belki kendim yapmaya çalışırım belki de bi luthierla çalışırım...

Yorum

Ben şu swamp ash olayını çok seviyorum ancak acaba kit e ekletmeden kendim yapabilme imkanım olurmu diye düşünüyorum varmı bir fikriniz ?

Yorum

Buradan Gitar yapımıyla ilgili orjinal bir kitap kendisi 25 euro olur... Tabi tamamı ingilizce...

Yorum

Aynı kitap var bende pdf olarak cd sini arıyorum videolar için

Yorum

Eğer videosunu bulursan bana da söyLemeyi unutmassın umarım Ben de aramaya başlıyım video için..

Yorum

Sadece kendi sayfasından bitane video bulabildim oda 2 dakikalık bir trailer diyelim... Emule den araştırdım ama çıkmadı ne yazıkki..

Yorum

hmm ben olsam şöyle güzel bir quilt top kaplatırdım ,

misal mavi sunburst quilt top çok hoş, diğer mavi sunburstler de güzel tabii,

internette de okudum çeşitli yorumlar bu kaplamaların custom gibsonlardakinden daha iyi olduğu hatta en az prs lerdeki kadar kaliteli olduğu söyleniyor, ki o aletlerin fiyatları malum, ki bu üst kaplamalar büyük rol oynuyor o fiyatlarda biliyorsunuz,

bir de bu carvinlerin klavyelerinin de süper olduğu söyleniyor,ama benim en çok merak ettiğim nokta manyetikleri,...kendi manyetikleri bir sd lara, dimarziolara göre nasıl acaba kalite olarak keşke sample koysalarmış...

Yorum

Haklısın Lord@ benimde gözüm sample aradı bulamadım Ama şöyle bir durum var ben ankarada birkaç tane enstruman satan yerde carvinlerin fiyatı oldukça düşüktü sebebini pek anlayamasamda iyi gitarlara benziyo denemek lazım...

Yorum

allahallah carvin nerede satılıyor ki??,
                              2. eldir onlar muhtemelen

ben istanbulda da görmedim hiç 0 carvin satan bir yer,

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X