Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Carvin kendin yap gitar kitleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Yok benim gördüğümde muhtemelen 2inci eldi ama markasından emin değilim ama şeffaf bir gitar var emin değilim ama şebnem ferah kullanıyo olabilir neyse o gitarın tek başına bir dükkanı var ankarada ordaydı sanırım...

Yorum

Samplelar için buyrun http://www.carvin.com/jamroom/ burdan manyetik ve gitar sampleları var... Pozisyon pozisyon ama carvin legacy gibi çok kaliteli bir amfiyle... O amfiye benim gitarı da taksam güzel ses çıkarır sanırım...

Yorum

charvel falandir o belki jackson un alt markasi,

bu arada carvinlerin ses klipleri "site features" bölümünde mevcutmuş,...gerçi carvin legacy ile kaydedilmiş

Yorum

Bu carvin legacy iki speakerlı 100W full almbalı combo amfi 999$ yani ne bilim öyle kalitedeki bi amfi bile bu kadar ucuz...Bu Carvini iyice araştırmak lazım bana bundan sonra carvinman diyin :P

Yorum

valla bin$ amerika fiyatı bir kombo anfi için pek ucuz değil bence ,

legacyler steve vai için yapilan anfiler zaten, dolayısıyla iyidir,...tabii kafa ve kabin biçiminde kullanıyor vai,
            gitarlarını da tony macalphine kullaniyor saniyorum dc400 benzeri bir gitar olması lazım,

jason becker dc200 kullanıyordu zamanında, marty de kullanmişti x şeklinde olan kırmızı bi carvini,
            alan hordsworth (yanliş yazdım sanırım soyadı) kullanıyor benim bildiğim meşhurlardan,

Düzenleyen - Lord@ on 15/01/2006 21:37:30

Yorum

Evet tony macalphinenin elinde görmüştüm Carvin marka bir gitar... Carvinin ucuz olmasının asıl sebebi zaten fabrikadan direkt satması... Yani malzemerinin geliş fiyatına belki çok az daha fazla satması.. Öteki türlü amerika da bile fiyatlar yükseliyor... Bir de tabi kendi üretildiği yerde satılıyor... Duyduğuma göre ingilterede de Marshalllar ve Laneyler aşırı ucuzmuş... Sıfır marshallar amerika ikinci el fiyatı kadarmış.. Bi bizim ülkeye gelmedi şöyle bi fabrika... Ben Carvinin çok reklamını yapim de belki Furkan diye bir alt firma fabrikası açar türkiyeye...

Yorum

carvin iyidir. jason becker ve marty friedman cacophony zamanlarında da ara sıra kullanmıştır bu markayı. ama jackson yine de bambaşkadır. bir tutkudur jackson... sl1 + dk2

Yorum

Jason Becker hep carvin kullandı zaten. DC200 hatta daha önce de dediğim gibi, Marty'nin kırmızı carvini de bilmemne V modeli...

Carvinler de en az bir amerikan jackson kalitesinde aletler, amaaa jackson custom shop ne kadara yapiyor, carvin ne kadara yapiyor benzer kalitede aletleri ona göre karşılaştırmak lazım

Yorum

Hernekadar dün aynı muhabbet geçsede Carvin ve Kramer pek konuşulmayan gitarlar hakkaten inanılmaz kaliteli şeyler üreten markalar. Bulursanız alın yani

Yorum

Kramer ve Carvin deli gitaralr cidden

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse