Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Markalar ve Satıcılar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Markalar ve Satıcılar

arkadaşlar yeni başlayacağım için başlangıç seviyesi bir gitar alıcam bunun için hem bu forumda hem de birbir satış yerleri ile bilgi alışverişi yapıyorum. Şu dikkatimi çekti bu foruma girdiğimde şuna karar kıldım
    cort x2 veya cort g210d modellerinden birini tercih edecektim.

İzmirde oturuyorum izmirdeki satıcıları geziyorum 2 yere gittim bunlar alsancağın göbeğinde ve düzgun olarak bilinen yerler. İsim vermiyorum.
    cort dediğim zaman saçmalama bu da kore malı bu da çin malı madem oyle bir şey alacaksın saland gibi duymadığım başka markalar soyluyorlar. Cort u kesinlikle önermiyorlar. 1 yer anlarım 2 yer anlarım ama şunu gördüm bir çok kişi aynı durumda.
    Benim gördüğüm cort dan gayet memnun birçok kişi hatta memnun olmayanını görmedim. bir elektro gitarda pek sitede geçmedi ama görünüş de önemlidir x2 beni görünüş olarak da cezbetti.
    Ama gelin görünki satıcılar washburnün 2. elini bile crafter setleri bile (cruiser sanırım) daha ustun tutuyorlar.
    Sizin görüşünüz tecrubeniz nedir bu konuda?

SonsuzKabus bence siteyi biraz daha doLaşmaLIsIn...Çünkü neredeyse cortLarLa iLgiLi ve gitar karşıLaştırmalarIyLa iLgiLi onLarca yazI var ve hepsi de biLgiLi değerLi ve fikrine güveniLir insanLar tarafIndan yazILmIş...Ben de daha çömezim ama öğrenmek için neredeyse hergün yarIm saat kadar sitede yazILar okuyorum... Ve yaşadIğIm yer küçük oLduğu için neredeyse gitarIn "G" si biLe yok buraLarda... Ama buradan eLde ettiğim biLgiLerLe çömez oLduğum haLde birçok insana yardIMcI oLabiLiyorum... Onun için forumLarI oku ve iLgili konuLarI not veya çıktı şekLinde aL emin oL o konuda neredeyse uzman oLursun...Çünkü burada herşey var... saygILar...

Yorum

ben ne zaman nete girsem bi pencere mygitardadır
      bazı satıcıları çok dinlememek lazım kendi distrubitörü oldukları gitarları satmaya çalışıolar çünkü...

Yorum

arkadaşlar yazımı sanırım yanlış anladınız daha önceki mesajlarımı da bilmediğinizden böyled iyorsunuz.
        2 gundur bu siteye giriyorum ve bu iki gunde dehşet bilgilerle doldum dediğiniz gibi benim dediğim neden burda cort bu kadar övülürken kimi kesim özellikle satıcılar tarafından yerin dibine sokuluyor sonuçta tecrubem olmadığı için elime almadığım için henuz bilemiyorum
        iki uç kesim var. Bugun yıllardır gitar çalan ve gerçekten iyi çalan birine danıştım bir anda gene allak bullak ett düşüncelerimi.
        400 milyona ben cort x2 amfi sistemi kurmayı düşünürken 400 milyonla sadece gitar al cort alma dedi
        ibanez al kafan dinç kalsın şeklinde söyledi ton u kötü değil ama genel ele alırsan malesef kötü diyor adam. Şimdi kendinizi yerime koyun.
        Bu site inanılmaz bir kaynak ve 2 gunluk site gezimle gayet mantıklı konuşabildim ne demek istediğinbi anladım adamın sakın kötülüyor demeyin bana vallahi üzülürüm her mesajımda ne guzel bir kaynak diyorum bilen adamların yazısı farklı oluyor diyorum aman

Yorum

amfi almazsan eğer sesini duyamadıktan sora ibanez neye yarar??

Yorum

senfoniye gitmişsen büyük ihtimal stagg satmak için kasacaklardır..
            buralardan öğrenip "ben cort istiyorum" diye olaya girmen lazım.

nasıldır,iyi midir?diye sorarsan adamlara kakalamaya çalışacaklar muhtemelen

Yorum

evet ayni sorunla bende karsilastim burada çogunluk cort tavsiye ediyor ama disarda kimle konustuysam alma demisti..satcilarda ayni zaurakh in dedii gibi kendi distrubitörü olduklari gitarlari satmaya calisiyolar adama diosun cort x2 ne kadar adam dio x2 yok ibanez verelim bu biraz seye benziyo bakkala gidiyosun abi sakiz alicam diosun adam sana sakiz yok orkid verelim demesi gibi bisey.ama güzel bi gitar bencede

Yorum

400 milyona Cort dışında bir gitar alma bence. İkinci el bir X-9 almanı tavsiye ederim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X