Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu gitar pacifica 112 mi 012 mi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bu gitar pacifica 112 mi 012 mi

bugun yamaha pacifica 112 aldım ama 012 ile hiç bi farkı yok (en azından dıştan) sadece arkasında kucuk bi 112 yapıskanı var bu gitarın 112 mi 012 mi olduğunu nerden anlarım (yani kazık yedimmi) burgunalrın ordada 112 ya da 012 die birşey yazmıo

Sen bak, hangisine daha cok benziyor. Aralarindaki tek fark agaclari. Onu da anlamak zor olacak senin icin.

Pacifica 102

Pacifica 112

Yorum

bu arada klavyenin rengi sarı yani resimdeki gibi diil

seri numarasından bişiler bulabilirmiyim bulabilirsem nerden
      yamahanın sitesine baktım ama seri numaraları hakkında bir şey bulamadım

Düzenleyen - Fatal23 on 08/10/2005 20:10:17

Yorum

Burdan seri no kontrolu yapabilirsin: http://www.yamaha.com/apps/guitararc...itarserial.htm
        Ancak elimde bir yamaha olmadigi icin deneyemedim, umarim isine yarar.

Bu arada konu acilmisken, diger markalarin seri no kontrolleri icin : http://www.mygitar.com/link.asp?topic_id=5080

Yorum

seri numarası QLN093318 yazıo burguların arkasındaki yerde ama invalid dio şimdi hafiften kıllandım senkop müzikten almıştım gitarı bu adamlar böyle şerefsizlik yaparmı?

ordada gerçi bazı gitarlarınki işlenmemiştir dio ama kafam bayağı karıstı

Düzenleyen - Fatal23 on 08/10/2005 20:52:27

Düzenleyen - Fatal23 on 08/10/2005 20:56:17

Yorum

Sanmiyorum ki Senkop musterilerini dolandirma yonlu bir ticaret bicimi benimsesin. Gitar 112 degilse de en kotu ihtimal ile 102 dir. Yani illa ki seri numarasi gecerlidir, bir sekilde bir seri no cikmasi gerekirdi. Yamaha'nin seri no. kontrolu tam dogru degil sanirim. Cunku sayfaya javascripte gore degerlendirme yapiyor aninda. Cok da saglikli degil.

Cok kuruntu yapma bence. Bir sorun oldugunu zannetmem. Ama icin rahat etmezse bi luthier bul, gotur goster gitari. Agacini falan anlar.

Yorum

ilk elektro olduğu için içimde kazık yemişim gibi bi his oluştu ondan bu kadar evhamlandım

yardımlarınız için saolun

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X