Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cruiser gitar+amfi ??

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• cruiser gitar+amfi ??

cruiser marka gitar ve amfi hakkında bilgisi olan var mı başlangıç için iyimidir..fiyatıda sanırım 245$ amfi dahil

Bende de onlardan var da biraz daha ayrıntılı bilgi verirsen iyi olur.. Amfisi pek iyi degil ama gitar baslangıc icin idare eder... Zaten cruiserlar amator setler halin oluyor genellikle...Tabi hepsi senin zevkine kalmıs... Gitarı eline ve kulagına uygunsa al ama almadan once bence bi mydukkan a bak orada da guzel amator setler var ....

Düzenleyen - peccatus on 13/09/2005 12:09:42

Yorum

açıkçası gitarın modelini bilmiyorum ama fender stratocaster a benziyo...450 milyon param var iyi bir şeyler almak istiyorum sanırım cruiser in amfisininde reverb i yokmuş üstüne biraz daha para koyup reveb i olan bi amfi almayı planlıyorum işte böyle ama gitar iyi diyorsan bi tonuna bakıp alıcam(begenirsem)

Yorum

benim bi arakadaşta cruiser vardı memnundu hiç şikayet ettiğini duymadım

Yorum

boşwer oyle kuruntu şeylerle uğraşma hocam.. biriktir doru durust bi gitar al sonra amfi alırsın..

Yorum

hakkaten dope sen bütün parayı gitara ver pc fln idare edersinsonra bi amfi alırsın.haklısın possessive

Yorum

d0pe vaLLa ben zorunluluktan aldım... Dip gurultusu cok fazla yapıo gitar ve amfi de distortiondan eser yok... Ben 19 wattLIk cruiser amfi ve senin dediginin aynısı gitar ve bi suru ıvır zıvır (akord dudugu,pena,askı falan) 335 ytL ye aldım.. Tabi o ıvır zıvır ların hepsi cok dandikti.. Mesela yumusak pena 2 haftata asındı,akord dudugu ekzantrik sesler falan cıkarmaya basladı... Amfide de gain bir de bass contour treble ayarları var baska bisi yok... Bence paranı harcama cunku bu gibi markaların urunlerini sonradan 2. el olarak satamassın...Bi formu arastır neler alabilecegine karar ver.. Benim de dusunceme gore paranı sadece gitara yatır... **** simdilik bi mini amfi al... Yoksa benim gibi pisman olursun...

Yorum

madem öyle bende o parayla sadece gitar alırım ii bi gitar sağolun tavsiyeleriniz için eyw

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X