Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil cevap neck thru

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• acil cevap neck thru

arkadaşlar ben yakın zamanda ibanez rgt 42dx almak niyetindeyim ama bir arkadaşımın sözleri kafamı karıştırdı.dediğine göre neck thru gitarların sap sorunları çok oluyormuş.ayrıca biz de deniz kenarı bi yerde müzik yapıyoruz ve nem çok fazla.bu da gitarı çok kötü etkiler diyo.sizce de böyle bi risk var mı varsa yüzde kaç ayrıca gitarı hardcase de saklıycam bu ne kadar koruyucu bi önlem olur.ne dersiniz yoksa başka bi model mi düşüneyim

hardcase de saklarsan hicbir sorun olmaz. yalniz limon yagi al ya da sap/klavye bakimi icin satilan losyonlar var onlaradan alir ve dikkat edersen hicbirsey olmaz. ayrica nem kontrol eden aletler war, onlardan alirsan da emin olursun. (ismi humidifier olabilir)

Yorum

Neckthru ların çok sorun çıkardığına şait olmadım.HArdcase nin içinde nem önleyici unsurlarla saklarsan sorun minimuma iner.Zaten çok nem varsa Normal Neckli gitarlar da etkilenir..

Yorum

Neckthru gitarlar sorun çıkartırlar. Bir de RGT-42 modelinin sapının arka kısmında da boya var, bence soundunu etkilemiş. Şahsen bolt on bir İbanez modelini tercih ederdim.

Yorum

rgt 42dx te neck thru olmasının yanında gövdede maun kullanılmış olması bu gitarı seçmemde etkiliydi ve bi de paralel humbucker .bu özellikler diğer ibanezlerde yok sizce maunve ıhlamur arasındaki ton farkı kayda değer mi

Yorum

Tabi maunda daha tok ve bass ağırlıklı bir ses alırsın.

Yorum

sanırım ben ısrarlıyım bu gitarı almak konusunda çünkü daha önce rgt42yi denemiştim ve o modelde ıhlamur kullanılıyordu yanılmıyorsam tonu falann tam benim istediğim gibiydi.ayrıca kendime güveniyorum gitar kulanımı ve bakımı konusunda case de alıcam zaten.case demişken aklıma geldi sıradan bi case mesela j d nin yeterli olur mu yoksa orjinal bi case mi düşüneyim paraya kıyıp hard veya soft

Düzenleyen - warlock on 01/08/2005 18:12:24

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...