Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1000 $ gitar pedal anfiy??

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 1000 $ gitar pedal anfiy??

yaklasik 10 yildir klasik caliyorum ama artik bir elektro almaya karar verdim vermez olsaydım her kafadan bi ses cikiyo cildircam! yok ibanez söyle jackson böyle yok kore yok japon yok usa 1000 $ para var napıcaz bi el atın gitar pedal anfi ucunu almam lazım )) benim kafama 500 $lik bi ibanez yattı rg370dx gibi birşey + bi zoom505(180$?) bir de kucuk bi marshall anfi(120$?) ne dersiniz? bu arada daha cok sert seyler calmak istiyorum ama rock ve bluesdan falanda geri kalmayalım öptüm sizi!

bütçeni şöyle ayarlamanı öneririm 200 dolara marşal amfi 150 dolara zoom 606 ya da 100 dolara metalzone II + 90 dolara bir adet boss chorus pedal üstüne 650 dolarlık cüllop bir ibanez çünkülüm rock ve bluesten geri galmiim demişsin budur yane...

Yorum

bence roland'in micro cube'unu al.hem ucuz hem efektte barindiriyo.tabi amacin konserlere amfi goturup calmaksa baska seyler dusun.ama calismaksa amacin micro cube + geri kalan paranla alabilecegin bi gitar.ikisi yeter bence baslangic icin.
      ibanezler iyidir
      ama amfilerde onemlidir yani

micro cube izmir'de 155€ idi.yurtdışında 125$ filan sanırım.ama yurtdışı işi sakat biliyosun

Yorum

bence bi jackson bak sonucta sert takılıcaksın bir de prosesör alırsan diger tonlardanda mahrum kalmazsın sana teavsiyem js30 veya dkmg olur baslangic icn iii ama pedalda biraz paraya kıy zoom707_2 al bende var süper bi alet anfide hughes&ketner veya marshall derim

Yorum

arkadaşım benim fikrimi sorarsan;1000 doları şu şekilde harcamak mantıklı.benim olsa aynen böyle yapardım...madem sert bir şeyler çalcaksın.o zaman ucuz yollu bir metalzone alırsın efendi gibi 80-100 dolar desek buna kaldı mı 900 geriye..
          600 dolar gitara ayıralım dersek,bence bu fiyata ibanez almalısın..jackson iyi hoş ama japonları biraz boş..ben kelly denedim jackson ın çok rahatsız bir gitar.üstelik fiyatı 1000 dolara yakındı laylaylom'da..(**** naap yap laylayloma uğrama ) ben ikinci el bi ibanez aldım rg-560 modeli japon yapımı,di marzio manyetikelr var üstünde..inanılmaz rahat bi gitar ve 400 dolara almıştım..bence ibanez almalısın 600 dolara..
          anfi alacaksan marshall almalısın.en adi aletten bile çok sağlam tonlar alabildiğin bir anfidir..
          naaptık şimdi? 600 dolara ibanez aldık,metalzonu bağladık,marshall da tamam..öttürme zamanı
          daha sonradan güzel bir analog pedal seti dizersin wahından,chorusuna kadar,kimse tutamaz seni

Yorum

Ben de şunu tavsiye ederim, eğer pedal alacaksan Marshall alma aynı fiyata alacağın Behringer hem çok kaliteli olur (Endonezya yapımı Marshalllarla yarışacak kadar), hem de wattı daha yüksek olur. Bunun yanına V-AMP 2 ya da V AMP Pro tavsiye ederim. Sıfır aldığını düşünürsek geriye 500 - 450 dolar civarı bir para kalır, onunla da bir Ibanez alırsan çok hoş olur.

Yorum

son bi soru simdi ben gidip bu rg370dx denen gitarı alıcam sonra hayatımın kalan kısmını korelilere kufur ederek gecirmeyeyim ) hayır öyleyse bindoları verecem alacam daha iyi bi model onlar madeinjapan oluyor 5 6 ay yatsın gitar sonra alırım bi anfi+pedal cogu yerde soluyolar cunku kore yapımı olanlardan uzak durun falam diye bi zahmet bilen biri aydınlatsın

Yorum

Tabi ki Japon olanlal Kore'lerden daha iyi, ama bu fark (en azından kullandığım kadarıyla söyleyeyim) çok büyük değil, sen yine Ibanez'in kalitesini tatmış olacaksın.

Yorum

sagolun verdiginiz fikirler icin arkadaslar.. simdi soyle bir durum var ben edirnede oturuyorum ve bulgaristandan ya da romanyadan getirtme muhabbeti olabilir zaten temmuz 2de alacam aleti daha oncesinde de fiyat gelicek iste katalag falan yani uygun olursa hepsini ordan getirtcem gumruge falanda takılmicak fiyat neyse o yani extra para yok .. bunun yanında gitar konusunda kararsızım hala bi yandan jacksonlara gozum kayıyo bi yandan ibanez bilemiyorum cunku ikisinide hic calmadım ) ama tunele gidip denicem ve karar vercem birde sunu soraym simdi bu jackson gitarların uretim yerleri neresi usa? japan? yani jackson almaya karar verirsem en iyisi hanghi ulkede uretilmis *****? ibanezde de usa uretimi diye bisey var mı? birde bu Jackson DK2S diye bi alet var ve sanirim ben asik oldum music123.comda 665 $ yazıyo çalan bilen varmı??

Yorum

USA Jackson alamazsın o fiyatlara onlar çok daha pahalıdır (en az 1000$, ikinci eli bile). Ama Japonları da iyidir.

Yorum

1000$ varsa x-custom al derim Yakında bende alcam.yanınada 15 watt bi Marshall aldınmı süper olur.Hatta pedala falanda para kalıyo.

Düzenleyen - secretdevil on 25/05/2005 17:56:10

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...