Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Phil Pro elektro gitarları nasıl bilirsiniz?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Phil Pro elektro gitarları nasıl bilirsiniz?

Selamlar,

Meksika'dan 350 USD' a Phil Pro elektro gitar aldım. ahanda linki:
    http://www.philpro.co.kr/philpro/MSF201.htm
    Evde 1 haftadır çalıyorum ve accaip memnunum...tonları, ayarları süper...zoom 505 ile süper ikili oldular.

Acaba benden başka kullanan veya bu gitar hakkında fikirleri, iyi kötü deneyimleri olan varsa ve paylaşabilirse çok memnun olurum.

Teşekkürler

Düzenleyen - assassinevo on 24/03/2005 17:45:51

Düzenleyen - assassinevo on 25/03/2005 08:44:24

Bende bir süre Phil marka elektro gitar kullandım.Gerçekten tonları güzeldir.Hatta Jackson ile bir bağlantısı olduğu hakkında bir şeyler duymuştum bu firmanın.Gitarları manyetikleri güzeldir hoştur.Floyd Rose u uğraştırır ama 350$ a iyi bir gitar..

Yorum

cevap için teşekkür ederim...kore malı bir gitar ama komponentleri çok ünlü...ucuz ama kaliteli bir gitar isteyenlere şiddetle öneririm..iş icabı güney amerikaya çok gidiyorum ve her yerde bu gitar...türkiyede kim satıyor bilmiyorum ama çok çok satacağına inanıyorum...5 adet elektro gitarı olan solo gitaristimize gösterdim türkiyede olsa en az 3 katına satılır dedi...

Yorum

köprü orjinal floyd rose mu lisansli mi acaba bir şey yazmamşı da lisanslidir bilmemnedir tarzı,...

1000$ in altinda gitar görmedim ben orjinal floydlu ööleyse çok iyi hakkaten ama değildir muhtemelen,

Düzenleyen - Lord@ on 25/03/2005 01:01:45

Yorum

lord@ dediğin konuya baktım...lisanslı floyd rose...bu detaya dikkat etmemiştim doğrusu...ancak hala şiddetle tavsiye ediyorum...sitesinin linkini vereyim herkes baksın...

Yorum

Ağacı ne ki bu gitarın?solid wood yazmışlar sadece...

Yorum

akçaağaç ve gülağacı imiş...sap gül ağacı gövde akçaağaç galiba...yanlış anlamış veya çevirmiş olabilirim

Yorum

Güzel gitarlar valla seslerini bilmiyorum ama msg625 ve 640 bayağı hoşuma gitti.güle güle kullan)

Yorum

çok teşekkür ederim..darısı ucuz ve kaliteli gitar isteyen herkesin başına ( bende amma reklam yaptım millet distribütör falan sancak beni) dur ***....fena fikir diil vallaa...

Yorum

Bence de değil ehehehe!ya sen bi daha gitçek misin yurt dışına?bana da alsana bi tane valla çok güzel bu aletlerin görüntüsü ya!gerçi benim jackson kadar iyi olamaz ama (havamı da atayım)valla bu msw202'yi ciddi ciddi düşünmeye başladım ***.çok tatlıymış be,buna bi de seymour duncan manyrtikleri bi takarım bomba olur!evet evet almalıyım zın zın zınn....

Yorum

valla ben nerdeyse her ay gidiyorum...bu arada msw 202'de kilit yok ayrıcana ortadaki manyetik de yok...daha düşük bi model, ben gördüm msf-201 daha iyi bi konfigürasyona sahip...

Yorum

ALtın kaplama kilit sistemleri ve gitarın üzerindeki işçilikler gerçekten mükemmel.Benim kullandığım çok iyi birşey değildi ama bunlar gerçekten o fiyata harika.Türkiye de satan bir yer olması lazım bunu..

Yorum

Altin kaplama olduğunu zannetmiyorum ,

Gold sadece altın rengi anlamina geliyor, gold plated altın kaplama,...2-3bin$ lik gibsonlarda oluyor o altın kaplama olayı,...

Yorum

Evet altın kaplama olması imkansız ama ben yine de istiyorum bi tane!tutmayın beni Meksika'ya gidecem ben!!

Düzenleyen - okhay on 26/03/2005 15:54:20

Yorum

Evet değilmiş.Bi anda gaz yaptım bende bu ne ya nasıl altın diye hehehehe

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X