Duyuru

Collapse
No announcement yet.

700 dolar civari elektro (7 Telli de olabilir)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 700 dolar civari elektro (7 Telli de olabilir)

arkadaşlar 700 dolar civarı param var solo gitaristim 6 senedir gitar çalıyorum ama elektro hakkında hiçbi bilgim yok edindiğim bazı bilgilere göre galiba bana ibanez rg önerileri var klavyenin sağında ve 5 lii akorlarda rahatlık istiyorum yardım ederseniz sevinirim 7 telli olabilir

valla o paraya rg 470 alabilirsin ya da 2. el rg570 veya s serisi bir ibanez.. 2. el jackson dkmg dinky.aslında ne tür çaldığını söylersen daha çok yardım edebiliriz dostum...

Yorum

7 Telli düşünme bence.Klavyenin kalınlığı artıyor nispeten.6 telden şaşmamak lazım solo gitarda.700$ gibi bi paraya çok güzel Ibanez alırsın.700$ a Türkiyede bulurmusun ama bi Japon Jackson Soloist te olabilir.Laylaylomda 1500€ diyorlar ama piyasayı araştırmak lazım.Bunun dışında Fender düşünebilirsin ama yapıcağın tarza uyar mı? 700$ doğrusu ne çok para ne de az para iyi bir gitar için.Çok arada kalmış bi fiyat gibi Ama bu kadar parayı gözden çıkarmışken orta seviyede bi gitar almaman en doğrusu olur.

Yorum

sagolun beyler biraz daha aydınlatırsanız iyi olur bildigim kadarıyla jackson bayağı bi sert benim tarzim degil ben hard-soft arasi takılıyorum ıron maiden gibi.....

Yorum

Vallahi bence sen ikinci el bi Ibanez "s" serisi alirsan vede manyetiklerini degistirebilirsen cok cok iyi olur...bu gitarla bahsettigin tarz arasinda rahatlikla gidip gelebilirsin...
          Bende kendime bi ara Cort X- custom alacaktim sifiri 700 dolar dediler.. en az sifiri kadar temiz nerdeyse hic kullanilmamis ikinci el bi X- custom buldum 400 dolara satan adami aradim aldim hemen....
          Yani alacagin modelleri kafanda belirledikten sonra ikinci el gitar fiyatlarina bakmani oneririm biraz beklersen emin ol cok iyi bisey dusurebilirsin...
          bi de su siteye bakmani oneririm kadikoy deki TNT music
          www.geocities.com/sniper2gece

Düzenleyen - demir_grac on 15/03/2005 14:11:55

Yorum

sagol dostum ama ben electkro hakkında hicbisi bilmiyorum manyetiker filan acıp yazarsaniz cok sevinicem bir de köprü,humbacker ve floyd rosenin ne oldugunu söylerseniz iyi olur bir de biri bana dün mail atmıs sey dio ''alacagın gitarın agacı akustik acısından cooook önemli dikkat et'' dio dogrumu dogruysa ne agacı olmasina dikkat ediyim
            AYRICA AZ ÖNCE 2.EL İBANEZ EDR_170_EX 'e 370euro fiyat cektiler nasillllllll
            Düzenleyen - grajuva on 15/03/2005 16:17:56

Düzenleyen - grajuva on 15/03/2005 16:42:20

Yorum

ne agacı olmasına degil,agacın islenme kalitesine dikkat etmen lazım,bunuda su an anlayamazsın..
              yanında bir bilenle gitmen gerekli..
              edr170 cok dusuk bir ibanez modeli 370eu. haketmiyor bence..cok fazla ...

Yorum

peki arkadaşlar rg1550 nasil sifiri 800$ tnt de 2.el filan buluruz belki ama benim istediklerime uyarmi bir de gitarın kılavyesinin rengi cooook hosuma gidiyo

Yorum

uygun olabilir ben gibson kullanıyorum bu yüzden o fiyata tavsiyem epiphone les paul olur ama tabiki klavyesi ibanezlere oranla hayli kalın ikinci el temiz birşey bulursan alman tavsiyem 700$'a sıfır alıcağın bir gitardan daha üst model ikinci el bulabilirsin kolay gelsin!

Yorum

sagol bir de ben sey dicem '''net te benim tarzima uygun bi ilan gorurseniz haber verirsiniz+s470 almaya karar verdim 2 hafta sonra alcam _yardimlariniz icin sagolun_

Düzenleyen - grajuva on 27/03/2005 15:07:08

Yorum

ben sana edr470ex öneririm tam senin tarzına uygun yalnız bu gitar ağaç değil luthit denen bi madde sustaini çok yüksek çok kaliteli gitar üzerinde desingned emg manyetikler var lisanslı floyd rose fln herbişe ben sağlam bi pazarlıkla 600 dolara aldım kıvılcımdan tavsiye ederim normalde 750 dolar fiatı.

Yorum

ben de jackson soloist öneririm,adından da anlaşılacağı gibi solo çalmak için tasarlanmış..ESP MII de iyi olur ama biraz tuzludur o.

Yorum

aynı sorunu ben de yaşıyorum ama 700 dolar veremem en fazla 400 üm var şu an,bana da yardım edin ya,ibanez fender falan buldum ama çin malı ya da çok düşük model(ki kesinlikle alma dediler) bu fiyatta bulabilceğim (ikinvi el de olur) iyi bir gitar tavsiye der misiniz?

Yorum

arkadaslar hepiniz yardımlarınız icin sağolun jackson js20 aldım ucuza geldi-sıfır-anfim 10 w idare edio evde ama prosesörüm süper ZOOM 707_II

Yorum

http://www.muziktek.com/forum/viewtopic.php?t=2117
                              arkadaşlar şuraya bakmanızı şiddetle öneririm bedava resmen

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X