Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Maxine Gitarlar

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Maxine Gitarlar

bu gitarları nasıl bilirsiniz arkadaşlar?ben aldım bundan bi elektro.klavyesi sesi falan çok güzel geldi.

ii bilirim ben de alıcam les paul gayet güzel hoşuma gitti.
    denemenizi tavsiye ederim

Yorum

ben de bu markanın tele kopyası var zamanında perdesize çevirtmiştim..manyetikler filan berbat ama bu kadar ağır bir gövde görmedim hayatımda..

demirden yapmışlar gibi.aslında güzel modifiye edilerek uzun süre kullanılabilir bir gitar olur.ufak bütçeler için..

mesela tunerlar,manyetikler,potlar filan değişse gayet guzel olabilir gibi geliyo

Yorum

o kadar degisim yaparsan zaten 100-200 dolar harcarsın sırf iyi bir tuner 80 dolar zaten...
        potlar 20-30 dolar,manytetikler zaten malum,tanesi 70den asagı kurataramazsın.
        ama agacın govdesi berbattır diye tahmin ediyorum..iyi sonucta vermez bu kadar modifiye..
        o kadar harcama yapana kadar guzel bir gitar alinir derim :P

butcen nedir bilemiyorum ama bir epiphone les paul standart alman hayatini kurtarır.400-450 dolar civarindalar...

gerci arkadas almıs neden konusuyorum burda oda belli degil.

Yorum

şimdi ben alcam da madem öyle yeni konu başlığı açmıyım burdan devam ediyim olur mu???
          olursa gitar 275 dolar les paul hole delikli yani içi boş o yüzden hafif.yani şimdi o kadar para verip epiphone alamam yani ama onun yerine cort x2 olabilir.eskiden x6 x11 diyodum hatta alıyodum ama sonradan işte sorunlar çıkınca olmadı.şimdi ben bi les paul hastsı olaraktan o gitar modelini almak istiyorum ama fazla para vermek istemiyorum.beni idare etsin yeter campell falan var ama onları bilmiyorum nese eğer bu konu olmadıysa başka başlıkta açabilirim.
          şimdiden teşekkürler
          saygılar...

Yorum

Gibson ve PRS kopyalarıyla bilinir maxine. Senkop müzikte özellikle dandik bir amplifikatöre takıp denediğimde sustaini tatmin edici geldi. Evet biraz ağır gibi ama benim hoşuma gitti düşük bütçe ile iyi tonlar kazanmak isteyenlere uygun bence.
            Muzo senin soruna gelince Hollow Body istiyorsan biraz bütçen yorulur iyi bir model olmazsa da emin ol ki tatmin olmazsın çünkü Hollow Bodylerde ağaç ve kullanılan malzeme çok önemli oluyor.
            Campell kesinlikle önermiyeceğim bir marka. Onun yerine Les paul serisi kopyası Maxine lere bakabilirsin. Epiphone almam dediğin için Maxine i öneriyorum. Epiphone kullandım ve gayet güzel bence...

Yorum

almam değil alamam
              çok saol home in despair şimdilik yani 550 euro veremem ikinci elleride 400 eurodur herhalde.**** elektro gitar olayını iyi bilmediğim için ikinci elde kazık yeme olayı olabilir diye korkuyorum sonuçta para veriyoz mercimek değil
              ben de isterdim epiphone ama işte
              ilerde olabilir bir de hollow body nedir??gövdesinin içinin boş olması mı??
              evet bugün olmadı yarın halletmek istiyorum bu işi yardım edin lütfen
              kendinize ii bakın
              saygılar

Yorum

Evet Hollow Body elektro gitarlar çoğunlukla caz ve blues da kullanılan içi boş elektro gitarlara verilen isimdir.
                İkinci elde dikkatli olmak lazım dediğin gibi. Bu tür olaylarda bilgili bir arkadaşınla alman daha iyi olacaktır.
                Dediğim gibi 500 euro vermek gerçekten de zor böyle bir zamanda o yüzden Gibson kopyası Maxine ler de hoşuna gidebilir ton olarak ve yapı olarak. Ben Denediğimde hoşuma gitmişti

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X