Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KH Signature Series??

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• KH Signature Series??

beyler Kirk Hammet'in imzali serileri hakkinda ne düsünüyosunuz??
    taksimde pera müzik diye bi yer var orada düsük bi modeliyle çaldim ama mükemmeldi (KH-602).. orada orijinal imzali bi tane var KH-2, sol üstü örümcekli olan.. ama ates pahasi €2500, ne düsünüyosun o gitarlar hakkinda

izmirdede trigonda gördüm bayağı pahal1yd1 o paraya daha cazip seyler yapasi geliyo insanin

Yorum

dü?ünmüyorum bayylyyoum mükemmel ama o paraya daha iyi bi gitar alabilece?in kesin zaten gitar kirkünde imzasyyla o paraya gelmi?

Yorum

beyler Kirk Hammet'in imzali serileri hakkinda ne düsünüyosunuz??
        taksimde pera müzik diye bi yer var orada düsük bi modeliyle çaldim ama mükemmeldi (KH-602).. orada orijinal imzali bi tane var KH-2, sol üstü örümcekli olan.. ama ates pahasi €2500, ne düsünüyosun o gitarlar hakkinda
        O dedi?in KH-2 de?il KH-3 modeli les paula benzeyen single cutaway dizayny. Kesinlikle kaliteli gitarlar, i?çilik, ton a?acy vs. bakymyndan. Ama 2 tane EMG 81 manyetik, ton olarak kysytlyyor gitary. Ha istedi?in bangyr bangyr heavy metal çalmaksa iyi bir tercih ama onun dy?ynda da pek bir?ey yapamazsyn. Ama dedi?im gibi i?çilik bakymyndan çok kaliteli gitarlar, Ibanezlerle falan mukayese edilmez çok üst modelleri dy?ynda.

Yorum

Evet o dedigin KH-2 degil KH-3 bolt on. Ben hayatymy o gitary almaya adadym ya benim icin cok önemli kesinlikle alacagym ama.. Ve cok uzun bir süre sonra degil hissediorum
          kirk hammett imzali o skull grafikli (örümcek desenli) o gitar varya. Kac defa rüyama girdi hatyrlamyorum ya. Bir gün ya alacam o gitary ya da soyacam pera müzigi ama benim olacaak..!!

Yorum

YYne de signature model diye bi ton para vermeye de?mez.Ybanez Jem serisini kesinlikle tercih ederim...

Yorum

bence çok güzel gitar ama o paraya daha alengirli gitarlar alabilirsin ibanezin jacksonyn serilerinden.peradan ben m 100qm aldym çok memnunum.sonuçta i?çilik çok önemli ben biraz sorun ya?amyyorum de?il orjinal amerikan olmady?y için ama olsun para ile düzeltilebilir.yani okadar paran varsa ne diim bende yok.

Yorum

beyler tamam sakin olun, salya akitmayin hemen (dicem ama benim de içim gidiyor hergün baktikca ) hakketen süper gitarlar ama dediginiz gibi çok pahali, yani o fiyata 2 tane Jem serisi gitar alinir.. ama bendeki Kirk gazina, isterse 5 jem verseler degismem. esp'nin gitarlari hakkaten çok kalite, yani çogu ibanez'i (çok üst modeller hariç) geçer diye düsünüyorum, test edip onaylandi.

Yorum

Signature kazy?yna gelmeyin bence ESP MII ,KH serilerinden çok daha kaliteli..Seymour Duncan mayetikleriyle bir adym öne geçiyor MII,tonlary kysytly de?il yani..Ayryca o parayla 2 JEM alynmaz abi 1 JEM 1 amfi alynyr

Yorum

Sygnature kazygy diyemeyiz buna angel bence kazyk yemek bilmeden fazla para vermektir. Biz bilerek kazyk yiyoz Olayyn icine signature lafy girince kalite bir yana byrakyl idoller, hayaller girer isin cine. Mantykly düsünülmez. Mantykly düsünsem ne isim var cort x6 neime yetmio üstüne artanlada günümü gün ederim. Ama kirk hammett deyince mesela benim icn carklar tersine dönmeye baslar. Sahsen benim önüme Kh-3 le onun 250 milyon 985 bin 356 katy daha kaliteli herhangi bir baska gitary koysalar ikinci defa düsünmeden, acaba bile demeden Kh-3 ü secerdim. Kirk'ün imzasy yeter.. bohhuuu bohuu. cok seviorum o herifi yaaa.

Yorum

Sygnature kazygy diyemeyiz buna angel bence kazyk yemek bilmeden fazla para vermektir. Biz bilerek kazyk yiyoz Olayyn icine signature lafy girince kalite bir yana byrakyl idoller, hayaller girer isin cine. Mantykly düsünülmez. Mantykly düsünsem ne isim var cort x6 neime yetmio üstüne artanlada günümü gün ederim. Ama kirk hammett deyince mesela benim icn carklar tersine dönmeye baslar. Sahsen benim önüme Kh-3 le onun 250 milyon 985 bin 356 katy daha kaliteli herhangi bir baska gitary koysalar ikinci defa düsünmeden, acaba bile demeden Kh-3 ü secerdim. Kirk'ün imzasy yeter.. bohhuuu bohuu. cok seviorum o herifi yaaa.
                      olay budur, bende kirk diyince akan sular durur, hiçbir gitari KH serisine degismem, ama fikirlerle zevkler tartisilmaz, param olsa gözüm kapali alirim, affetmem :rock::rock::rock:

Yorum

Bende bu mantyk tam ters i?liyor. Ba?kasynyn gitaryny niye çalayym diyorum, o kadar paraya gider kendi custom gitarymy yaptyryrym, dünyada bir tek bende olur, imzamy bile atarym üstüne.

Yorum

Bende bu mantyk tam ters i?liyor. Ba?kasynyn gitaryny niye çalayym diyorum, o kadar paraya gider kendi custom gitarymy yaptyryrym, dünyada bir tek bende olur, imzamy bile atarym üstüne.
                          al benden de o kadar tamam bende de james manyaklığı var ama o kadar para verip neden onun gitarını çaliim gider herşeyiyle benim olan bi custom yaptırırım. sora herkes o gitarı sevio herkeste aynı gitar hoş olmaz herhal. ama kirk severlere saygım sonsuz zevkler tartışılmaz

Yorum

beyler custom yaptirmak tabii ki daha mantikli ama ayni paraya gelmeyecegine emin olabilirsiniz. çünkü custom gitar yaptirinca onlar amerika'dan geliyo, 1. etken bu. ayrica dükkandaki adama sordum nedir ne degildir diye, en az bi €3000 gözden çikarmaniz lazim diyo...
                            tabii ki parasi yaptirdiginiz malzemelerin kalitesine göre degisiyor ama custom gitar yaptiklari malzemeler genelde kalite oluyor ve zannedersem kimse kötü bi custom yaptirmak istemez
                            ama tabii ki neden kendi gitarim olmasin tabi ki Kirk'ün yeri baska bizim kalbimizde.

Yorum

KH signature serisi gitarlar çok kalitelidir ve kesinlikle bir ibanez ile kıyaslanamaz (jem & js serileri hariç) Ben KH-2 ya da KH-3 ten ziyade Kirk'ün Boris Karloff Mummy Graphic gitarına bayılıyorum. Ama maalesef o gitar satılmıyor sanki satılsa alabileceğiz ) Arkadaşlar izlediniz mi bilmiyorum ama cunning stunts videosunun sonunda kirk o bahsedilen gitarını (KH-2) seyircilere fırlatıyor. Yazık yahu atacağına bana ver dimi...

Düzenleyen - Eye Of The Beholder on 09/01/2005 19:06:38

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X