Duyuru

Collapse
No announcement yet.

küçük bi problem

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• küçük bi problem

merhaba arkada?lar,
    cort x6 gitarymy en sonunda alabildim ama bi kaç problemim var,
    sahnedeyken dist. ve benzeri sert tonlara geçince (zoom 505II) ötme yapyyor ancak kulaklykta denedim hiç bir problem yok.Kullananlar bilir alttaki ton dü?mesi çift görevli onu yukary do?ru çekince (sahnede) acaip bir hy?yrty oluyor ancak kulaklykta hissedilmiyecek kadar az hatta yok gibi.Gitardan kaynaklanan bir problemmi anlamadym yardymcy olursanyz sevinirim birde gitaryn rengi metalik siyah, mat siyah olany var arada 25 $ oynuyor birde mavi mat var sizce 25 dolar verip mat olanlardanmy alsam çünkü siyah metalik bir elektrom daha varda gitar yeni gibi durmuyo açykçasy te?ekkürler ?imdiden..

merhaba arkada?lar,
    cort x6 gitarymy en sonunda alabildim ama bi kaç problemim var,
    sahnedeyken dist. ve benzeri sert tonlara geçince (zoom 505II) ötme yapyyor ancak kulaklykta denedim hiç bir problem yok.Kullananlar bilir alttaki ton dü?mesi çift görevli onu yukary do?ru çekince (sahnede) acaip bir hy?yrty oluyor ancak kulaklykta hissedilmiyecek kadar az hatta yok gibi.Gitardan kaynaklanan bir problemmi anlamadym yardymcy olursanyz sevinirim birde gitaryn rengi metalik siyah, mat siyah olany var arada 25 $ oynuyor birde mavi mat var sizce 25 dolar verip mat olanlardanmy alsam çünkü siyah metalik bir elektrom daha varda gitar yeni gibi durmuyo açykçasy te?ekkürler ?imdiden..
    amfiyi ya da kabini görünce ötme yapyyor sanyrym
    ton kontrolü manyetikleri single/humbucker olarak kullanmany sa?lyyor single modunda hy?yrty olmasy normal
    hy?yrty varken sahnede ötme olmuyorsa ses seviyesi fazla oldu?undan ötüyor olabilir biraz volume ve amfiden treble y kysarsan sorun çözülebilir

telleri elinle kapatty?yn halde ötme oluyorsa bu manyetiklerin bobinlerindeki tellerde bir gev?eklik oldu?undan da olabilir
    aslynda manyetiklerin bu tür soruna yol açmamasy için parafine batyrylyyor ama bu senin yapaca?yn bir i? de?il zaten fabrika çyky?y sorunsuz olmasy lazym.

dedi?im gibi volume falan ayary yaparak prosesörden ve amfiden çözmeye çaly? ötme problemini
    prosesörden kysyp amfiden yükselt falan (volume'u) olmazsa tersini dene bu ?ekilde olmasy lazym

Yorum

çok saol dostum bugün deniycem bu dediklerini

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse