Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antika bir Gibson

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

music123.com da orjinal gibson parçalary bulunuyor
    ben ordan truss rod cover la pickguard getirttim

Yorum

Arkada?lar ben music123.com a girdim her bir parça için en az 40-50 dolar koyuyor üstüne türkiyeden alabilece?imiz bildi?iniz siteler varsa çok iyi olur herkes için, parçalar çok pahaly biliyorsunuz ki. Gitar 40 yyllyk olmasy umarym bir ?ey farketmez manyetikler el yapymy olsa gerek. çok sa?lam gitar umarym herkesebenim gibi fyrsat sahibi olur. Her ?ey gönlünüzce olsun. Ho?çakalyn...

Yorum

bence manyetikler orjinalse yazyk etme çünkü 70 lerin gibson manyetikleri ingilterede dünya para.
        telleri de?i?tir.gibson tel gibsona yaky?yr bence gitary sil ve kullan bence çok ciddi bir?eyi yoksa fazla dokunma orjinal kalsyn.parlatycy al gövdeyi sil geç

Yorum

bu gitarı nerde gördün yerini söölermisin
          ???
          )
          almayacaksan alacagım
          çünkü bil ki eski gitarlar tahtaları tamamen kurudugu gibi tonları oturuyor ben bu yüzden 30 yıllık bi gibson u 3000 e aldıysam 30 yıl sonra 10000 e satarım ki salakmıyım satayım
          ama eğer hala almadıysan ve vazgeçtiysen sööle ben alcam

Yorum

papa arkadaş çok doğru söylüyor. Ozellikle Gibson ve Fender gibi eski markalarin eski gitarlari çok para ediyor. Sebebi ise agacin artık tam olarak görevini yerine getirmesidir. Bu kadar ucuza satilmasi beni kıllandirdi.Şöyle bir örnek vereyim 73 yapimi bir fender'im var. Babamın arkadaşının müzik marketinde duvara asılı duruyordu 1 ay civari orda kaldı.2 kere babamı aramış 1500 ve 2 bin dolar veren olmuş Yoksa satacakti aleti..Şöyle de bir gerçek var, 30 yillık bir gitar ile sıfır gitarin ton olarak farkını anlayacak birini tanımıyorum. Tel yeni olur anlarsın, ne bilim ton'dan manyetikleri tahmin edersin ve büyük ihtimal tuttturursun ama ağaç olayi şahsen beni aşar ben ikisinin farkını anlayacağımı pek sanmam..Ben anlarim ağacin eski olduğunu diyen varsa ve anlatirsa sevinirim. Bizde öğrenelim bari..

Yorum

Tamamen destekli salliyorum:

Ağaç o kadar sürede içindeki suyun çok büüyk kismini kaybeder ve tamamen kuru sert bir hal alir dolayisiyla sert ve daha yoğun bir ağaca dönüştüğünden daha derin bass bir ses verir ve sustaini de daha iyi olur,...

Bir de 30 sene önce el ile önce yapilmiş bir aletin hem antika değeri vardir hem de muhtemelen daha saglam dayanikli olur, daha özenle yapilmiştir, şu an yapilanlarin 30 sene dayanacai şüpheli olabilir, (gitar dişindaki herşeyde bu böyle en azindan)

mantiken böyle gözüküyor ama esasi bu mudur bilemem,...

Yorum

flachagdash valla bencede hıc kacır ma derım ama lord un dedıgı gıbı calıntı olma ıhtımalı cok yuksek. sen yınede temkınlı ol ama olsada kım bulacakkı senı telefon degıl ya bu kacır ma atla ustune gıtsdı ngıbson buehehe

Yorum

babam ben dogdugumda o zaman 20 senelık olan bı gipson varmıs sımdı 37 senelık olucaktı satmasaydı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X