Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Custom Gitar Yaptirmak Ýstiyorumm lütfen yardim

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• petek
    konu başlattı Custom Gitar Yaptirmak Ýstiyorumm lütfen yardim

Custom Gitar Yaptirmak Ýstiyorumm lütfen yardim

arkadaslar custom gitar yaptiracam ama hiç birsey bilmiyorum bu konu hakkynda biraz beni bilgilendirirmisiniz?? metin türkcanyn gitarini bilirsiniz yaptiracagim gitarda ayni onun gibi olsun istiyorum sekil ve tonlari ayni olsun istiyorum hatta biraz daha yumusak olabilir tonlari.. sanirim o cok sert. o gitara hayranym ben neyim var neyim yok satip o gitari yaptirmak istiyorum. o gitarda kullanilan agaclarin ne oldugunu bileniniz varmy acaba? o agaclary trdeki agaclardan edinsek olmazmy birde bildigim kadaryyla agaclari fyrynlamak gerekiyormu? yani kuru olmasi icin benim dayym tever sunta diye bi fabrikada calisiyo agaclari kurutuyor o fabrika orda kurutma islemi filan yapsam ne dusunursunuz tamamen made in turkey olacak eger oolmaz diyorsaniz o agaclari amerikadan filan getirmen gerek diyorsanyz ben bu i?e hiç bulasmiyim eger o gitarin ikinci elini bulabilirsem onu alayim bulmam sanirim imkansiz eger bulursamda sizce kac para olurr? >>>>>> arkadaşlar hepinizin yardimini bekliyorum janmoyre ozellikle senin yardimini bekliyorum sen de custom vardy galiba

Düzenleyen - petek on 20/07/2004 21:15:00

Düzenleyen - Selcuk on 21/11/2004 02:45:47

• mbe
    replied
    dostlar lütfen ya custom okadar gerekli mi
    orta halli birşey al sıkılınca upgrade edersin
    3 upgrade sonra hala haz alamıyosan dene

Yorum bırak:

• JanMoreye
    replied
    Ozel gitar yaptirmak oyle kolay birsey degil. Bircok seyin ayrintisiyla bilinmesi arastirilmasi gerekiyor. Turkiyede agaclar cok ucuz diyorsun ama dogru nem oraninda bekletilmis, kurmasi gerktigi gibi kurutulmus olmasi da onemli. Hem turkiye gitar yapilan agaclar konusunda zengin bir ulke degil. Paranin tamami da agaca gitmiyor ayrica. Bir luthier oturup minimum 8 hafta ugrasiyor alet icin. Asil para onun emegine gidiyor. Hem adam isini bilmiyorsa en baba ekipmani da kullansan birseye benzemez. Sen once ne aradigini bir belirle once ondan sonra oturup sana yardimci oluruz.

Yorum bırak:

• petek
    replied
    cooldog haklisin ben ucuz olur dusuncesi icersindeydim. biryerden tr deki agaclarin da cok kaliteli oldugunu duymustum o yuzden size bir danisayim dedim bu isten vazgecmem gerekiyor galiba ayrica angel sende hakli olabilirsin ben onun jackson oldugu kanisina bir arkadastan vardym kendisi pentagramyn konserine gitmis orda gormus jackson marka gitar oldugunu soylemisti herneyse bc rich sanirsam amerikan mensegli gitar diymi su anda piyasada 275$ a oldugunu gordum sanirsam bunlar cin mali mi oluyor sizce bu gitardan alip manyetiklerini degistirmek akyllycami? iyi bi performans alynabilirmi?

Yorum bırak:

• ANGEL
    replied
    Yalnyz Metin Türkcan o gitaryn sapyny suratyma vuruyordu ve konser boyunca gitaryn üzerindeki saçma sapan stickerlere ve gitaryn markasyna bakty?ymdan markasynyn BC Rich oldu?unu çok iyi biliyorum..Jackson olamaz Jacksonun yeni modellerinden warrior o gitary andyryyor ama fazla benzemiyor yani eski bir jackson olmasy mümkün de?il,o kalas gitar jackson olamaz zaten heh

Yorum bırak:

• CoolDoG
    replied
    custom gitar profesyonellesmeden,ona buna sorarak yaptyrylmaz,zaten hicbir luthierde ugrasmaz bunun icin.

custom gitar yaptyranlar artyk piyasdaki gitarlardan haz almayan,gitar parcalarynyn hepsini denemeis,neyin ne ise yaradygyny bilen ve kendi sesini bulmak isteyen ve Parasy olan gitaristlerdir.
    yani daha 2 manyatigin farkyny ayyramyyorken,daha gitara yeni baslamysken bence hic bulasma,zaten turkiyede olmaz bu isler.dedgim gibi burda soraraksa hic olmaz.
    metin turkcan bir gitarla almyyor soundunu,dunya ekipman kullanyyor.
    bir metin turkcana takylyp kalma derim.
    yinede para senin gitar senin

Yorum bırak:

• petek
    replied
    angel metin turkcanin gitari jackson marka oldukca eski bir yapim modelini bilmiyorum ?ekil itirabiyle cok hosuma gidiyorr modelini bilern varsa yazsin lutfen tabi fiyatynyda.. bulunmasy cok zor galiba ama yurt disindaki tanidiklarimla bulmaya calisacagim bu gitary aslinda bc rich i tam olarak bilmiyorum nasil bir gitardir diye fakat izmitte sormustum 275$ dedi agaclari nasil bu gitarin sa?lam bi?ey mi acaba.. ayrica lutfen bu linke tiklayarak incelermisiniz ingilizce bilmedigim icin hicbirsey anlamadim ve gitarin ozellikleride yaziyor http://www.bcrich.com/2003/nj_series.htm

Düzenleyen - petek on 22/07/2004 20:28:16

Yorum bırak:

• ANGEL
    replied
    Metin türkcanyn gitarynyn markasy BC Rich..model warlock sanyrym..sitesinden bakabilirsin..gitaryn üzerindeki manyetikler de?i?tirilmi? sadece custom gitar de?il yani..makul bir fiyata sahip olabilirsin..custom gitar olayyna hiç girme..girersen ESP ye yaptyr..5000$ gözden çykart çnkü Amerikadan buraya getirtmen sorun olacaktyr..

En iyisi sen BC Rich in o gitaryny al EMG 89 set tak Metin trkcanyn gitaryndan daha iyi bir gitara sahip olursun

Yorum bırak:

• osmancigil
    replied
    custom yaptyrma o zaman onun gitarynyn özelliklerinde bisi al sonra modifiye et ..yok ben kastym yaptyrcam diyorsan illa harbiden kastyr yap

kastym gitarlaryn özelli?ide bu diye biliyom yani özellikleri sana ait istedi?in gibi olmasy..metin türkcan'a de?il..

JanMoreye vardy forumda bu konuda cok bilgili bi uye ona danys derim

Yorum bırak:

• SaronDoUrden
    replied
    Ya o adamyn tonu için illa ki onun a?acyndan bir gitara sahip olman gerekmiyor ki... Bu custom gitar olayy sana çok pahalyya patlar. Yyi manyetikler al gitaryn çok dandik de?ilse istedi?in tonu alyrsyn biraz da pedal yardymyyla...

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X