Duyuru

Collapse
No announcement yet.

24 perdeli gitara 21 perdeli klavye takmak

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 24 perdeli gitara 21 perdeli klavye takmak

Selamlar
    24 perdeli extreme gitaryma fender deki gibi 21 perde klavye taktyrmam mümkün müdür? deneyen var my?Kaç milyona mal olur?
    Saygylar herkese.

Düzenleyen - Selcuk on 21/11/2004 02:57:41

Vallahi 24 fretli bi?eye 21 fret takmaya çaly?yrsan büyük olasylykla uymaz.Ayryca sap ayary da çekilebilece?ini sanmyyorum.Hiç oldu?unu görmedim ama denemek lazym...

Yorum

çok kötü ya nasyl çalyyosunuz 21 perde gitary... ben fender alyp 24 perde yaptyrabilirdim çok param olsa))

Düzenleyen - ThranduiL on 29/06/2004 01:16:29

Yorum

evet bencede olmaz,anca sap kysymyny tam olarak degistirmen gerek.. o zaman dahi govde uzunlugu yuzunden ,12.perdenin tam ortaya gelmesine yonelik sorunlar cykabilir.
        bu arada 21 perde niye istiyorsun ki,3 perdeyide kullanma olsun bitsin..hehe :=)hatta bazylary sonra 4 5 perdenin fretlerini cykartyyor,soloda rahat etmek icin.

Yorum

vay fretleri sökmek ha bu hiç aklyma gelmemi?ti ileride kesinlikle denemeliyim) aklyma böyle ?eyler sokmayyn yaf)

Düzenleyen - ThranduiL on 29/06/2004 01:56:02

Yorum

21 perdede perdenin arasyndakibo?luklar daha fazla oldu?u için (yoksa yanylyyomuyum?) daha rahat çalabiliyorum yoksa sizi rahatsyz etmezdim

Yorum

ben kayboluyorum ya 21 perdede)
              nerahatsyzly?y canym bi anda çok kötü sinirlendim 21 perdeli gitarlara)

Yorum

Sacma sapan bir sey olur bence o sekilde perde sokturme yeniden duzenleme falan
                , e-bay den ismarla 21 fret bi klavye bence cok var oyle satilik turkiyede bulabileceini sanmiyuorum kac kisi klavye deistiriyor ki burada,...

50-60$ lara bulursun tahminen,...

Yorum

ya zaten olmazda ,sadece klavye degistirmeyle filan,bazy saplar tek parca olur,bazylary 3..
                  adam nerden bilicek...
                  ayryca 24 perdelik sapa 21 takamazsyn,ful degistirceksin sap,kafa,klavye,trus rod hepsi gidicek...

Lord hakly ebaya bak derim,orda 50dolardan 150 dolara degisken kalitede herseyiyle satylyyor.
                  sana tavsyiem Hic girme bu ise,24 perdeyle mutlu ol,gerekirse gelecekte bir fender usa alyrsyn,hyrs yap iste
                  herseyin orjinali guzeldir derim..

Yorum

21 perdelik bir gitar almak daha sa?lykly olsa gerek.

Yorum

ilginç düşünce bence 21-24 olayı...

Yorum

Alla Alla ilk defa duyuyom böyle birşey 3 perde çok mu sorun yaratıyo, ne zararı var ya değmez komple sapı değiştirmeye, yeni gitar al 21 perdeli daha iyi

Yorum

neck pocket kısmını nasıl denk getireceksin?çok hassas ölçüm yapman gerek,warmoth.com'a bak istersen oralarda vardı ayrıntılı bilgiler.

Yorum

etrafında bi kzızılağaç varsa kır bi dalını anasını satıyım kes biç kend,ine gore ayarla yap becerebilirsen bşka olmaz ... imkansızzz..:

Yorum

21 perdeli gitarla 24 perdeli gitarın ilk 21 perde aralıkları aynıdır
                              yalnız 21 perdeli gitarın son perdesi ile 24 perde gitarın son perdesi ile 24perdeli gitarın amaaaaan neyse kafam karıştı ***

demek istediğim köprünün yeri yanlış olur eternalcry'ın dediği olay işte

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X