Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARIA STG SERIES HAKKINDA

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ARIA STG SERIES HAKKINDA

SLMS.....GYTARYST KARDE?LER..YA BEN ARYA STG ALDIM...BANA YYY GYBY GELYO ANCAK BYRKAÇ ARKADA? YYY OLMADI?INI SÖLÜO....BU KONUDA SYZ ARKADA?LARA DANI?MAK YSTEDYM SYZ NE DÜ?ÜNÜORSUNUZ SYZCE YYY MY???

Düzenleyen - Selcuk on 21/11/2004 03:16:40

Artyk aldy?yna göre bence buna en iyi sen cevap verebilirsin .Sen sevdiysen sorun yok kulak asma arkada?laryna.

Yorum

aria lar fiyat performans açysyndan fena de?ildir ama ?imdi burda kötü bi?iyler demicem kendin dinle gör sesine bak sana göremi

Yorum

Bende aria alcaktym vazgeçtim.Onun yerine x2 aldym.Nasyl güzel mi?Memnunmusun?

Yorum

aria stg serisi pek saglam sayylmaz,en azyndan parca parca bakyldygynda ..
          ama basta ,iyi gitar, kotu gitar ayyrt etmek zordur,su an iyi geliyorsa dogru yoldasyn,birak nederlerse desinler,sonucta iyininde iyisi var,sen 1000 dolar verdinde dukkanlar sana iyi gitar vermediler mi oyle dusun.
          sana yetmedigi zaman zaten daha iyi gitarlar aryycaksyn..
          cort x2 aria stgden daha iyi bu arada.yani sakyn ola satypta aria filan aliyim deme

Yorum

bende elektroya yeni başladım şimdilik idare etsın,acemılık atsın hesabına arıa stg aldım fana sayılmaz.zaten strat kasa çok hoş duruyo.

Yorum

Kragenin ariasindan biliyorum bence X2 den daha iyi kesinlikle, manyetikleri hiç de fena ses vermiyor, klavye köprü olarak da x2 den aşağı değil,...
              Tabii STG nin de birkaç erisi var hangisi bilemicem, ama stüdyolarda çaldığım x2 lerden daha iyi ses veriyor açık farkla,...

Düzenleyen - Lord@ on 31/03/2005 18:46:43

Yorum

Ben klasik-akustik çalıyorum normalde.. onların doğal sesleri beni daha çok cezbediyo. ama elektronun da tadından mahrum olmamak için bi tane de elektro aldım yakın zamanda. o anki psikolojime göre hangisini istersem onu çalıyorum
                elektrom aria stg.. süper bir gitar diil tabi ki.. ama başlangıç için veya benim gibi bi nevi oyuncak niyetine kullanacak olanlar için yeterli bi gitar olduğunu düşünüyorum ama hayatın boyunca elekro çalmaya kararlıysan ilerde bu gitar sana yetmez..
                ayrıca pek önemli değil tabi ama kasası gerçekten çok güzel..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X