Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Blues ve classic rock için hangi elektroyu seçmeliyim?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Blues ve classic rock için hangi elektroyu seçmeliyim?

Arkadaşlar
    Blues ve classic rock için Epiphone Les Paul Standard Plus Top
    ve Cort G-285 arasında kaldım.Sizce hangisini seçmeliyim?

imkan varsa fenderden vazgeçme ama bunlardan birisi ise Les Paul

Yorum

fender telecaster tek geçerim

Yorum

Fender telecaster bluesin babasıdır ancak tam olarak bütcen nedir?

Yorum

bütçem 1000 ytl civarı.Mexican Fenderlerden hayal kırıklığına uğrama korkusu var o yüzden çekiniyorum onlardan

Yorum

Tamam da o fiyattaki gitarlar yine aynı olacaktır Epiphone olabilir..

Yorum

çok teşekkürler...

Yorum

Yalnız o kadar acele etme.Cevap gelmesini bekle biraz.cortlar da çok iyi çıkabiliyor.Ben epiphone falan dedim ama yine de birşeyler netleşsin hemen teşekkür etme

Yorum

olsun hacı ya yine en azından ilgilendiğin için tşkr ediyorum

Yorum

Dostum Cort un G285 Modeli gayet Güzeldir AMa Benimde Sana Tavsiyem Fender Olacaktır İkinci El Bi Fender Amerikan Bulabilirsin O Fiyata Ama İllede Bu İkisi Arasından Biri Olsun Dersen Cort Öneririm İşçilik Ve Malzeme Yönünden Epiphone dan Daha İyi Ama Seymour Duncan lar Senin Tarza Nasıl Gider Bilemiyorum

Yorum

ben les paulu tek geçerim. benim canım gitarımdır kendileri...
                      ben AC/DC, Deep, Led, Kiss vb. çalıyorum. birde bluesy şarkılar yazıyorum beni asla yarıyolda bırakmadı. Metal yaparken bile yarı yolda bırakmıyor. les'in işçiliği çok iyi. okadar süre tek bir sorun çıkmadı ancak aldıktan sonra köprü manyetiğini yükseltmek gerekiyor yoksa volume düşük kalıyor...

Yorum

Ben her zaman ruhu olan bir gitar almani oneririm sana.Dolayısıyla tabiyki LP diyecegim yazdigin gitarlar arasından.Tarz olarak Blues ve Klasik rock yazmıssın..O zaman sen Fender diye bağırıyorsun demektir Telecaster tam bir Blues gitaridir fakat kullanacagin ekipmanla birlikte rock muzikte yapabilirsin..Ama benim gibi bir LP birde Tele alırsan tadından yenmez Cunku Les Paul cift humberbucker'la birlikte tam bir Rock gitaridir..

Yorum

strat almalısın

Yorum

orkunsenturk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Ben her zaman ruhu olan bir gitar almani oneririm sana.Dolayısıyla tabiyki LP diyecegim yazdigin gitarlar arasından.Tarz olarak Blues ve Klasik rock yazmıssın..O zaman sen Fender diye bağırıyorsun demektir Telecaster tam bir Blues gitaridir fakat kullanacagin ekipmanla birlikte rock muzikte yapabilirsin..Ama benim gibi bir LP birde Tele alırsan tadından yenmez Cunku Les Paul cift humberbucker'la birlikte tam bir Rock gitaridir..

bendede hem tele hem les var. gerçi tele babamın ama olsun bende kullanıyorum. Tele tek kelimeyle süper bir gitar ama blues yaparken o les paulun (epiphone olmasına rağmen) amerikan teleden daha iyi ton vermesi beni çok şaşırttı. Tele düşük gainli overdriveda reverb ve yüksek mid. süper blues tonu ama lesin neck manyetiğindeki o buğulu ton daha iyi geliyor kulağa. ben lespaul u tek geçerim.

Yorum

Telecasterin en belirgin özelliği o cazgır tonu zaten.O ton epiphoneden çıkıyor mu bari?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X