Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangisi daha iyi sizce ??? farkları neler

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

hangisi daha iyi sizce ??? farkları neler

Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Sizce Aşağıdaki ibanez modellerinden hangisi daha iyi

RG350(DX)
    RG420(EG)
    RG320(PG)

Şimdiden saolun.

Öncelikle Selamlar simera arkadaşım..

Galiba 3 gitarında genel ozelliklerinin aynı olması kafanı karıştırdı...
    Önce şunu söyleyeyim, RG420EG sert müzik için en iyisidir aralarında çünkü V7 V8 manyt. kullanılmış.
    Bu manyt. ler diğerlerinde kullanılan INF3 INF4 den daha saglam distortion tonlarında.
    Ancak 320PG ve 350DX arasında kalırsan bana sorarsan 350DX çünkü 2 H.B 1 single bulundurması yönünden versalite saglar. Ton yelpazen daha geniş olur..

Ama ben sert müzik yapacağım dersen

Seçtiklerinin arasında Ibanez RG420EG tek geç düşünme..

Yorum

Sırf manyetiklere bakıp gitarın yapacağı müziği belirlemek olmaz. Single manyetikli fenderle metal de yapılabilir gerekli ekipmanla. Bu gitarlar genel özellikleri benziyor evet ama ben olsam Floyd Rosesuz bir ibanez ya da S serisinden ibanez alırdım S serisinde ZR tremolo genelde Edge III ten çok övülür.

Yorum

Dostum Kendini İbanezle Sınırlama Diğer Markalarada Bak Derim Ayrıca Tarzını Ve Bütçenide yazarsan iyi Olur

Yorum

Sırf manyetiklere bakıp gitarın yapacağı müziği belirlemek olmaz. Single manyetikli fenderle metal de yapılabilir gerekli ekipmanla. Bu gitarlar genel özellikleri benziyor evet ama ben olsam Floyd Rosesuz bir ibanez ya da S serisinden ibanez alırdım S serisinde ZR tremolo genelde Edge III ten çok övülür.
          arkadas orda gitarları vermis. bende biliyorum x6 ya dayayıp adam gibi 2 tane pedal thrash tonu almasını ama ordaki gitarların arasından manyetiklerı farklı bi tek onu yazdım.

Yorum

bence rg320 yi direk ele..nedenini sorarsan 300 ytl daha ucuz olan RG370DX ten tek fazlası üzerindeki desenler..RG370 te fazladan birde single manyetik var..ben olsam rg420eg alırdım ve de yeni bir rg420 çıkmış beyaz çok güzel http://www.ibanez.co.jp/world/country/frame_turkey.html buraya gir sol üstlere doğru "New RG Creations"yazıyor tıkla bak ayrıca rg320 nin de yeni bi modeli var o da çok güzel ama rg420 en iyisi..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X