Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskicide görüp hemen aldığım Elektro Gitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Eskicide görüp hemen aldığım Elektro Gitar

Arkadaşlar geçen gün eskicide bu gitarı görüp hemen uygun bir fiyata aldım. Eskici bu gitarın bir evin deposundan çıktığını söyledi. Gitarda marka, seri no v.b birşey yok. Eminimki resimlerden gitar veya manyetik v.b anlayan bir arkadaşım bana yardımcı olucaktır. Sizce alet nasıl?

Düzenleyen - ilmik on 21/10/2008 11:22:34

oo bayağı eski bir alete benziyor ben pek anlamam eskilerden ama bilen çıkar heralde manyetiklerde çok şekilmiş..

Yorum

sorması ayıp kaç liraya aldın?
      antika değerinde bir alete benziyor

Yorum

oo bayağı eski bir alete benziyor ben pek anlamam eskilerden ama bilen çıkar heralde manyetiklerde çok şekilmiş..
        Evet. manyetikleri benimde çok hoşuma gitti.

Yorum

ne kadar nostaljik...ne anıları vardır kimbilir.

Yorum

Nazar değmesin diye fiyatını söylemiyorum fakat çok uygun aldım.
            Darısı sizin başınıza

Yorum

blues ve kurt cobain tarzı dediğimiz sanırım grunge oluyordu bu taraftan bakarsak güzel bir gitar ama modifiye et bence ve sap ve gövde ağaçları bilmiyorum bazı eski gitarlarda brazilya gül ağacı oluyorki en sağlam ağaçlardan biri bence...güzel alet ama konser veremezsin bence onla

Yorum

Yok tam değil aslında, Kurt ün gitarı Fender Mustang idi, buna biraz benziyo ama aslında pek alakası yok.. Bu gitarın fingerboard unda kırılmalar kopmalar var gibi geldi başta ama sanırım renk farkıymıs

Bence iyi bir duvar süsü olabilir gibi duruyo ama bakım yapıp denemeden bilemessin, ağacı çok eski ve kurudur mükemmel sustain verir..

Sapın ve Klavyenin durumundan bahsetsen biraz daha kalitesi hakkında kesin konuşulabilir aslında

Yorum

gitarın markası HONDO olabilir. bir araştır istersen..

Yorum

bir sorum olacak konuyla pek alakası yok ama mazur görün

bu eskiciler 2.el kıyafet satan dükkanlar falan varmış istiklal caddesinde nerelerde olduğunu biliyor musunuz?

Yorum

ahanda buldum modeli büyük yarışma başlığında ki abimizin gitarıda bundan ibanez-dinazor(ilk çıkan modellerinden dioyurdu) bu o bence...katılanlar?

Yorum

Pek iş çıkacak bir alete benzemiyor bence..

Yorum

ahanda buldum modeli büyük yarışma başlığında ki abimizin gitarıda bundan ibanez-dinazor(ilk çıkan modellerinden dioyurdu) bu o bence...katılanlar?
                          tam olarak aynısı olmasada benzer bi model bencede..diğerinin potans düğmeleri falan farklı... büyük yarışma => sayfa 7 .

Yorum

çok güzel b igitara benziyor. bakımı yapıldığında eğer hala sağlamsa muhteşem sesler verir. ağacı kurumuştur sustain iyidir. bence blues ya da rock n' roll yapılabilecek bi alet.

Yorum

oha bu gitar m.ö 23lere dayanıyor heralde vardı bi tanede oralardan way be ondan ses çıkmasa bozukta olsa koy evin kçşesine onda herkeze nasip olmaz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X