Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskicide görüp hemen aldığım Elektro Gitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• xFRaTx
    replied
    bensunaf ın dediği doğru olması lazım ve de tahminimce ağacından bir şey bekleme öyle eskici tezgahlarında geziniyorsa kesin nem çekmiştir..

Yorum bırak:

• PunisherTR
    replied
    musicman de olabilir yeni gitarlarının tipine benzio

Yorum bırak:

• bensunaf
    replied
    italyan

italyan eko marka..

üzerinde baska marka da yazabilir ancak imalatı eko-italya dır..

50-60-70 lerde amerika,ingiltere ve almanyaya degisik markalar vurularak gitar yapıp yolladılar...

govde akordeonlar da yapılırken kullanılan pleksi-compozit bir maddedir....

cok yuksek bi antika-vintage degeri yoktur,ancak tutup da modifiye edersen de hem enayilik hem de gitarın ruhuna ihanet etmis olursun...

n.

Yorum bırak:

• Ketamin
    replied
    Eskici bu gitarın bir evin deposundan çıktığını söyledi
    Garanti araklamış abi Benim bildiğim gitarlar kendi kendilerine evlerden cıkmaz . Benim tanıdığım aklı başında kimse en azından bunu bir zamanlar kullandım anım var der ve ''eskiciye (yuh artık ) satmaz Bodruma koyar
    Son güncelleyen Ketamin; 09-12-2008, 23:44.

Yorum bırak:

• faruk-13
    replied
    vayy hoş duruyo alet.bunu sakın böyle bırakma yeniden çıkar onun sesini,iyi şeyler söyleyecektir eminim

Yorum bırak:

• apo_1903_2
    replied
    ben çok meraklıyımda eski şeylere

Yorum bırak:

• apo_1903_2
    replied
    oha bu gitar m.ö 23lere dayanıyor heralde vardı bi tanede oralardan way be ondan ses çıkmasa bozukta olsa koy evin kçşesine onda herkeze nasip olmaz.

Yorum bırak:

• luckylizard
    replied
    çok güzel b igitara benziyor. bakımı yapıldığında eğer hala sağlamsa muhteşem sesler verir. ağacı kurumuştur sustain iyidir. bence blues ya da rock n' roll yapılabilecek bi alet.

Yorum bırak:

• utq3
    replied
    ahanda buldum modeli büyük yarışma başlığında ki abimizin gitarıda bundan ibanez-dinazor(ilk çıkan modellerinden dioyurdu) bu o bence...katılanlar?
    tam olarak aynısı olmasada benzer bi model bencede..diğerinin potans düğmeleri falan farklı... büyük yarışma => sayfa 7 .

Yorum bırak:

• OnLy SlipKnoT®
    replied
    Pek iş çıkacak bir alete benzemiyor bence..

Yorum bırak:

• death and rock
    replied
    ahanda buldum modeli büyük yarışma başlığında ki abimizin gitarıda bundan ibanez-dinazor(ilk çıkan modellerinden dioyurdu) bu o bence...katılanlar?

Yorum bırak:

• yigitkaraca
    replied
    bir sorum olacak konuyla pek alakası yok ama mazur görün

bu eskiciler 2.el kıyafet satan dükkanlar falan varmış istiklal caddesinde nerelerde olduğunu biliyor musunuz?

Yorum bırak:

• reverse
    replied
    gitarın markası HONDO olabilir. bir araştır istersen..

Yorum bırak:

• DarKness_
    replied
    Yok tam değil aslında, Kurt ün gitarı Fender Mustang idi, buna biraz benziyo ama aslında pek alakası yok.. Bu gitarın fingerboard unda kırılmalar kopmalar var gibi geldi başta ama sanırım renk farkıymıs

Bence iyi bir duvar süsü olabilir gibi duruyo ama bakım yapıp denemeden bilemessin, ağacı çok eski ve kurudur mükemmel sustain verir..

Sapın ve Klavyenin durumundan bahsetsen biraz daha kalitesi hakkında kesin konuşulabilir aslında

Yorum bırak:

• death and rock
    replied
    blues ve kurt cobain tarzı dediğimiz sanırım grunge oluyordu bu taraftan bakarsak güzel bir gitar ama modifiye et bence ve sap ve gövde ağaçları bilmiyorum bazı eski gitarlarda brazilya gül ağacı oluyorki en sağlam ağaçlardan biri bence...güzel alet ama konser veremezsin bence onla

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X