Duyuru

Collapse
No announcement yet.

setmi alayım yoksa! kendi setimimi kurayım!!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• setmi alayım yoksa! kendi setimimi kurayım!!

öncelikle herkese mrblar arama yaptım kusuruma bakmayın tanışma konusu açmak için ama bulamadım

ismim mustafa 24 yaşındayım ve uzun zamandır aşırı merakım olan Elektro Gitarlar kullanma çalma vb işlere cesaret edemiyordum ama artık yaaa olacak yaaa olacak diyorum ayırabilecegim bütçem ççok fazla yok en üst seviye 600YTL O sebeple hazır setlere yöneldim sizin tavsiyeleriniz ne yönde olur acaba??

bu arada hiç bir bilgim yok gitarlar hakkında

Yamaha ERG 121GP Elektro Gitar Paketini bulabildim tavsiye edermisiniz? yoksa kendi setimimi kurayım? saygılar

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=769&gid=163

Düzenleyen - zmax on 30/09/2008 10:06:14

Düzenleyen - zmax on 30/09/2008 10:07:24

ya 600 kağıda ne seti abicim set neymiş sen güzel bi cort kx5 al bir de yanına 15w lık amfi al başla işte amfi olarak marshall ve ibanezlere bakabilirsin...bol teknik kas hadi hayırlı traşlar...

Yorum

600 ytl ye hazır set alman biraz mantıksız gibime geliyor.. Başlangıç için sx in orta modelleri (300 ytl civarında olanlar ) seni yeterince idare edecektir .. Hemde bir zaman sonra sıkılıp bırakırsan çok paran gitmemiş olur ... Ne tarz müzik çalacağını bilmediğim için şu amfileri genel olarak söyleyeyim .. İbanez TBX15R, Laney HCM10 , Marshall 15 lıklılar...

Bende ilk başladğımda laney vardı clean tonları gerçekten güzel dist. i ise biraz crunch tı fakat bir pedal yardımıyla uzun süre beni idare etti...

Yorum

Set alırsan daha sonra pişman olursun.Neticede setin içindeki hiç bir ürün çok kaliteli olmayacaktır.
        Benim şahsi fikrimce Cort X2 ya da Cort X5 senin için çok iyi bir seçim olur.

Amfi içinse bu iki amfi oldukça iyidir.

Ibanez TBX15R
        http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=2750&gid=89

ya da

Roland Cube 15X
        http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=2480&gid=93

Yorum

tbx in yanına bi boss ds 1 alırsın bir de cort x5 aldınmı başlangıç için çok sağlam bi set yapmış olursun...

Yorum

üşenmeyip yazı yazan tüm arkadaşlara teşekkürler inşallah güzel birşey alacagım set işinden vaz geçtim teşekkürler!

Yorum

Aman ha setlere sakın bulaşma..2. el gitarlara bak ve iyi bir amfi al..Ayrıca yardım başlıklı konu açmak yasak forumda.

Yorum

uyarınız için teşekküler! degiştirdim

iyi bayramlar!!

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri