Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Karar Verdim Bunlara Sizce Nasıl Olmuş

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Arkadaşlar Karar Verdim Bunlara Sizce Nasıl Olmuş

Cort X6 Special BK Elektro(Yeniden Düzenlenmiş X6)
    gövde : ıhlamur (basswood)
    sap : akçaağaç (maple)
    klavye : akçaağaç (maple)
    manyetikler : bluebucker (2 bluebucker)
    eşik : cosmo double locking III tremolo (floyd rose) (yeniden düzenlenmiş model)
    renk : siyah (BK)

Zoom G1X Gitar Pedal Processor
    efekt çeşidi : 54
    efekt modülü : 8
    kayıt edilebilir pedal hafızası : 40
    kayıtlı sesler: 40
    tuner : var
    ritm : dahili davul makinesi var (metronom ve ses seviyesi ayarlı)
    dahili pedal : var (wah, modulation, volume vs birçok efekt yüklenebilir)

ibanez TBX15R 15 watt
    equalizer : volume, treble, bas, middle(freq), gain, reverb level
    kanal : 2 kanal (distortion ve clean)
    distortion : var
    kulaklık çıkışı : var
    reverb (eko) : var
    cd girişi : var
    watt : 15
    kg : 7,3kg
    hoparlör : 8'' ibanez IS804

gitara lafım yokta ibanez yerine marshall ın 15 w sini al zoom yerinede hatta pros. alma analog pedal al

Yorum

O kadar Param Yok ki Üst Sınırım Bu Zaten bir kaç sene içerisnde iyi bir şeyler alırım suan param yok fazla bu set iş görrür mü 2 senelik klasik gitar eğitimimde var okuyan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim

Yorum

haa ozaman başka başlangıç için çok bile...ama yinede pross. e para verme distortion u falan amfiden kullan böYlece ona verceğin parayı amfi parasına ekle daha iyi bir amfi al...bende öyle başladım sora baktım ki analog pedallar daha iyi ona döniym dedim ama elimdeki pros. cok iyi üst düzey bişe olmadığından elimde patladı...sona bi arkadaşla içine bakmak suretiyle parçaladık

Yorum

Sizinkide Güzelmiş İçine Bakcaz diye parçaladınız BaŞKA arkdaşlarda yazsınlar bu set başlamak için işte nasıldır bu fiyata başka ne kurarsınız onlarıda dikakte ****** arkadaşlar lütfen tşk ederim

Yorum

Arkadaşım Setin Güzel Hiç Bozma Amfinde Çok Güzel marshallardan Uzak Dur Derim Amfi Değil Oyuncak Yapıyor Lambalı ve Üst Versiyon Amfilerine Lafım Yok Ama Küçük Amfileri Beş Para Etmez Tbx15 her Yönden Ezer Marshall ı İnanmazsan Git Zuhale İki Amfiyi Yanyana Koy Dene Bana Hak Vereceksin Gitarınıda Geçen Cuma Denedim Gerçekten Çok Güzel Olmuş Sap Biraz Fender Görünümlü Ve Çok Güzel Çok Kaliteli gitar Bence Seni Bayaa Götürür Ama Processor Alacaksan G1x in Yerine Digitech Rp 80 Al Gayet İyidir Çünkü Digitech lere internetten yeni sesler atabiliyorsun Linki veriyorum bi incele

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=444&gid=189

Yorum

amfin gerçektende marshall ı ezer.onun için processor yerine analog pedal alman daha ii bir seçim olacaktır

Yorum

Arkadaşım Setin Güzel Hiç Bozma Amfinde Çok Güzel marshallardan Uzak Dur Derim Amfi Değil Oyuncak Yapıyor Lambalı ve Üst Versiyon Amfilerine Lafım Yok Ama Küçük Amfileri Beş Para Etmez Tbx15 her Yönden Ezer Marshall ı İnanmazsan Git Zuhale İki Amfiyi Yanyana Koy Dene Bana Hak Vereceksin Gitarınıda Geçen Cuma Denedim Gerçekten Çok Güzel Olmuş Sap Biraz Fender Görünümlü Ve Çok Güzel Çok Kaliteli gitar Bence Seni Bayaa Götürür Ama Processor Alacaksan G1x in Yerine Digitech Rp 80 Al Gayet İyidir Çünkü Digitech lere internetten yeni sesler atabiliyorsun Linki veriyorum bi incele

Yorumun İçin Tşk Ederim DigiTech Bakıyım biRDE Diğer Okuyan Arkdaşlarım Da Yazarsa Çok Sevinirim

Yorum

Prosesör alacağına tbx 30 al derim ben Gitar iyi

Yorum

gitar amfi güzel fakat ... Pross. yerine anolog dizebilirsin veya boss pross lara bakabilirisn ... boss me-20 tavsiye edebileceğim bir alet.. hem elinden çıkartması daha kolay olur hemde zoomlardan daha kaliteli bir alettir

Yorum

Hımm Bunada Bir Bakayım Sağol

Yorum

rp 90 almalısın o çok daha kaliteli ve dayanıklı...

Yorum

Hımm Öyle Diyorsun tŞK ler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse