Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kısıtlı bütçe elektro alacam?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Kısıtlı bütçe elektro alacam?

350 ytl bütçem var arkadaşlar yakında elektro alacam amfi ya da gitar ikisinden biri ikinci el olacak hangisini ikinci el ****** sizce?

Başlangıç için önereceğiniz gitar varmı?En azından marilyn manson scorpion led zepperlin türü şarkıları çalabilmek için

Şuanda akustik çalıyorum elektroya geçene kadar nasıl çalışmalıyım yani elektro da beni ne zorlayabilir ona önceden çalşıyım?

Bence Gitarı İkinci el al Amfi sıfır olsun ne alacağına gelince cort ya da ibanezlere bak x2 bulabiliyorsan x2 al derim ayrıca akustik çalıyorsan elektroya geçince pek zorlanmazsın sadece ellerini hızlandır sololarda çok faydasını görürsün her zaman daha düzgün ve daha hızlı basmaya çalış çok hızlı olsanda daha hızlısına çalış belirli bir zaman sonra bir bakmışsın steve vai gibi çalıyorsun dediğm gibi x2 lere bak amfi olarakta ibanez tbx 15 ya da roland cube 15 e bir bak derim

Yorum

teşekkürler birde ben ikinci el gitarlarda arıza olur falan diye duymuştuım nasıl bir arıza olabilirse artık

Yorum

Manyetiklerin ya da başka bölümlerdeki çeşitli parçaların çalındığını söylemişti biri ( satmadan önce gitarı parçalamışlar kısaca )

Yorum

amfiyi 2. el almak daha mantıklı piyası incelersenb çok ucuza bayaa kaliteli amfiler bulabilirsin .. gitar olarak da cort ve sx lere bakmanı öneriim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X