Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir soru videolu örnek

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bir soru videolu örnek

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/ee8a748dba930efff97466e6ce35ef0b5f23e81700504906f4 411368ddd093a62ec378b93ddf809617096

ARkadaşlar şu link'ten videoyu izleyin ben adamların çaldıgı aynı akoru basıyorum aynı ritimide atıyorum ama o tonu yakalamıyorum ayrı birşey cıkıyor onu distortion'lamı yapmışlar nasıl o tonu yakalayabilirim? distortion da var ibanez amfimde o ritimi nasil atabilirim ilk başta zaten yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden tşkler mygitar ailesi

Bence ton çok kötü. Özel bir şey yapılmamış; gain köklenmiş büyük ihtimalle.

Yorum

PEkii bunun ritimi hep üstten aşağı doğru vurmuomsn :S ben o aynı tonu alamıorm ndensee yhaa :S

Yorum

Link açılmıyor arkadaşım,istersen direkt youtube linkini gönder.
        İzleyemedim ama muhtemelen akordu farklıdır.

Yorum

PEkii bunun ritimi hep üstten aşağı doğru vurmuomsn :S ben o aynı tonu alamıorm ndensee yhaa :S
          Ben şarkıyı pek bilmiyorum. Haz ettiğim bir grup değil Duman. Ama dediğim gibi; özellikle bir şey yapılmamış bu tonu yakalamak için. Hoş yakalanan bir ton da yok. Gitarın ya da amfinle ilgili bir durumdur. Onun dışında bu ton bilmem ne pedalıyla ya da özel ayarlarla yapılan bir ton değil.

Bu arada Türkçeyi düzgün kullanmaya özen göstermelisin.

Yorum

link açılmıyor youtube linki verirmisiniz?

Yorum

link açılsa bi faydamız olur belki ama link acılmıyor... direk youtube link atarsan bakabiliriz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X