Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tel Yüksekliği (yardım)..

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tel Yüksekliği (yardım)..

Slm.. Ben bir kaç gün önce siteden bi cort x-6 aldım.. elime ulaştığında tüm tellerin ilk 3 perdesinde cızırtı vardı.. akor ve sap ayarının yapılmasına rağmen hala hafif sert vuruşlarda cızırtı kesilmeyince tel seviyesini yükseltmek zorunda kaldım.. fakat elektro çalmatı yeni öğreneceğeim için bu bana bir zorluk çektirir mi veya bu cızırtıyı giedrmenin başka bildiğiniz bi yolu var m??

Bendede öyle birşey olmuştu.İlk aldığımda tek takmasını falan bilmiyodum.Gitarı aldığım yere götürdüm adama taktırdım.Ama adam yanlış takmış.Sert wurunca cızırtı geliodu.Gitar hocama götürdüm o ayarladı.Sorunun telin takımında olabilir.Ondan teli bilen birine taktır.

Yorum

valla kardeş bende 2 ay önce aldım bendede aynı sprun var gitarcıya götürüp sap ayarı yaptırdım geçmedi tam olarak sadece azaldı hala var tel takımından olabilirdieye düşünüyorum bende daha tel değiştirmedim

Yorum

inş öyledir.. aldığım ilk elektromda sorun yaşamak istemiyorum

Yorum

Teller yüksekse calmak cok zor olur normaldir yandaki vidalarla indirmeyi dene

Yorum

hallettim sağolun

Yorum

nsl hallettin

Yorum

Telleri Daha gergin bi şekilde akor ettik... telleri de solo gitar seviyesinde indirmemize rağmen çok sert vurmassam cızırdamıyor.. ufak tefek cızırdamalarda dist.a falan yansımıyor...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X