Duyuru

Collapse
No announcement yet.

X V kasa gitar alıcam yardım???

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• X V kasa gitar alıcam yardım???

arkadaslar ben x kasa tada v kasa bir gitar almak istiyorum ama bu tip gitarların sadece üst modellerinin soundu iyi deniyor onlarda bayağı bi bahalı tarz olarak death trash calıcam fiyat olarakta 800-1000 civarları dusunuyorum siz hangi modelleri önerirsiniz

valla esp diyecem fiat abartı aşar ltd de bilmiyorum hiç denemedim duymadım ama çok x ve v kasa ya sahip sert tonlar hayli hayli alırsın alexi vs .var örnek bc. rich diyecem mydukkanda bulunmuyo platinium serisi dean gitatrlar olbilir tabi tünele gidebilirsen mydukkanda yok gitarları mydukkandan araştırıyorum sadece zuhal müziğin sitesine bakabilirsin
    bi örnek veriym zuhalden :

Düzenleyen - bbrk on 13/08/2008 01:32:45

Yorum

bc rich kullnıpta memnun olan hiç gormedim ben neb ltd dusunuorum en uygun o gibi sanki ltd ex-260
      ltd fx-260sm ltd alexi 200 bir de cortunkiler var vx4v vx2v vx4x vx24 gibi ama cortlar için pek iyi değil diolar

Yorum

jackson alabılırsın laylaylom a bakabılırsın buun ıcın ama bu paraya alabılecegın modeller hındıstan malı oluyor jackson ıcın endonezya malı ıle aynı sayılır ama deger

Yorum

jacksonda iyi ama bayağı bi arastırdım hiç fiyatları hakkında bilgi goremedim turkiyede pek satılmıyor galiba

Yorum

sadece laylaylomda taksımde satılıyor jacksın sıtesınde bulabılırsın google da aratırsan laylaylom dıye cıkar

Yorum

bc rich kullnıpta memnun olan hiç gormedim
              B.C. Rich kullanıyorum ve memnunum fakat verdiğin para birazda şekile gidiyor ama gene de çok hoş gtrlar sert tonlu kılıf bulmak zor ama 1000 ytl verp kılıfta taşımican herale bi tabut case alırsın bir de askıda biraz aşağı iniyo kilit askıyla halledersin tabi yok uraşamam dersen LTD var kapı gibi jackson gitarlara http://www.laylaylomshop.com/ dan bakabilirsin kafanda beliren modelleri söylersin yardımcı oluruz

Yorum

laylaylom batmadı mı ?

Yorum

ist.da değilim orda yaşamıyorum

Yorum

V ve X kasa olarak cortun modelleri var ama nasıllar bilmiyorum. hayatımda ilk defa v kasa gitar olarak cortunkini aldım ve hissiyatını beğenmedim çok belki tüm v ler öyledir bilemiyorum tabiki. V olarak Alexi-200 var ama fiyat performans olarak verdiğini alır mısın emin değilim. X kasa olarak da LTD EX-260 herhalde en iyisi gibi.

Yorum

Biraz aramayla hem kaliteli hem güzel gitarlar bulabilirsin.Hatta piyasada ikinci eller çok, geçenlerde japon jackson vardı fiyatı bayağı düşük,Kullandım kalite olarak açıkçası gayet güzeldi yani tonlar direk tarzı yansıtıyordu.İkinci el esp vardı ayrı bir dünya ama ağırlıklı olarak sahne performans gitarı eğer çok fazla istemiyorsan almamakta iyi olabilir, oturarak çalmak sıkıntılı ayakta denge sorunu yine oluyor.Düzgün durmasını istiyorsan belli pozisyonlar da sabit durman gerekiyor.Çarpma sorunu üst seviye.Ve 1000 ytl altı çokta kaliteli olmaz eğer sıfır alacaksan.B.c rich u.s.a değilse ki satışı yok galiba alma.

İbanez x kasa bi gitar çıkardı fiyatı biraz aşar ama iyi gitar.

Yorum

LLL battı evet, jacksonları artık ülkemize Kıvılcım Müzik getirtecek. Fiyat veremiyorlar şu aralar, eylül ya da ekimde gelecekmiş ilk parti mallar, biraz daha bekleyip para biriktirirseniz güzel aletler bulabilirsiniz jacksondan diye düşünüyorum dark_tranquillity

Yorum

v kasa dean michael schenker signature 700 ytl civarı fiyatı ve alanların memnuniyeti ile denenmesi gerekli bir gitar

Yorum

Kıvılcım da kazıkçı değil miydi? adam gibi bir fiyata jackson alabiliriz umarım.

Yorum

off abi saçmalama ya bc rich ten memnun olmayanlar nazik insanlardır yok sap çekio flan tutarsın abi sapı bende bc rich kullanıyorum gayet memnunum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X