Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karizma bir gitar arıyorum.

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Karizma bir gitar arıyorum.

arkadaşlar konu başlığında dediğim gibi karizma bir gitar istiyorum fakat tonlarıda güzel olmalı.Benim aslında kafamda dean ml xm var ama bazı arkadaşlar çok güzel bir gitar değil dediler ve vazgeçtim.ama hala böyle bir gitar peşindeyim.450 YTL ye böyle bir gitar bulabilirmiyim???tavsiyelerinizi bekliyorum...

ben pek sevmem o tür gitarları ama sen esplere bakabilirsin...

Yorum

al karizma
      http://urun.gittigidiyor.com/Washbur...0QQidZZ5581947

Yorum

b.c rich warlock olabiLir

Yorum

arkadaşlar yorumlar için sağolun ama sırf şekil olarak demedim karizma diye.yani demek istediğim üzerinde desenler olan gitarlarda benim ilgimi çekiyor.onlar hakkındada yorum yaparsanız sevinirim

Yorum

dean michael schenker signatur

Yorum

450 ytl az ama jacksonlarada bakabilrsin 300 dolara bir modelini görmüştüm

Yorum

450 ytl az ama jacksonlarada bakabilrsin 300 dolara bir modelini görmüştüm
                ALICAĞIN EN KARİZMA GİTAR TELECASTER DAN BAŞKASI DİİLDİR

Yorum

Biraz daha biriktirip BC Rich in Kerry King gitar setini alabilirsin.. Tam senlik şekilmi şekil bir gitar..

Yazımıza biraz daha dikkat arkadaşlar, isterseniz bir forum kurallarını okuyun..

Yorum

Bence 450 ytl en varsa bunun 300 unu gitara geri kalan parayıda gitarın gorunumune harcasan kendi 'custom' gorunumlu gitarını yaratabilirsin.Forumda mutlaka bu isle ilgilenen bir usta bilen vardır.

Yorum

450$ a gitarmı olurmuş? Jackson SL1 al karizma gitar istiyosan.

Yorum

sırf şekli güzel diye bence gitar almak iş değil. yapacağın tarzıda söyleseydin ona göre daha iyi yönlendirebilirdik.

Yorum

ltd m 50 falan düşün veya bc rich dean falan bulabilirsen 2.el bunlar hem karizma hemde ii gitarlar

Yorum

jackson sl serisi çok karizma gitarlardır.birde jackson warrior (hakan utangaç'ın gitarı)

Yorum

3000 dola verebilecek olsa ne kendi uğraşır ne bizi konuşturur burda bu ne ya sl1 al herkes bilir almasını değil mi ama !!!

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X