Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro gitar telleri!

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Elektro gitar telleri!

Dikkat ettinizmi bilmem ama elektro gitar telleri çok pahali..!Birde benim gibi çok tel koparan biri oldugunuzu düsünürseniz yandiniz demektir.Hem teller pahali ama hiçte dayanikli degil.Washburn elektro teli aliyorum 16 lira ya ama bir ay sonra 'çink-tink'tel kopmus.Söyle yokmu ucuz veya pahali dayanikli tel?

Kadiköye rex ın sokagında bulunan dukkanlardan bırınde 7-8 mılyona vardı ama fazla guvenme yanı direk kopuyo cok b.ktan..(sansür)

Edited by - Everyone on 18/10/2002 22:30:21

Yorum

valla haklısın ama ben 16'ya aldım yine kopuyor.Şöyle sağlam tel yokmudur yav..!

İşte bu!eğlence bu!Hayat bu!Hayda ölüyorum galiba...

Yorum

labella da mi ve si telleri iki?er tane! umar?m bi faydas? olur

Yorum

Arkadaşlar teller bile dışardan ithal geldiği için pahalı aslında TürkiyeDE gitar üretilmesi için(Yeterli sayıda)devlet dışardan çeşitli yatırımcılar getirip yeni bir iş kolu açmalı bence.Mesela Fender ya da Jackson yetkililerini getirip burda yatırım yapmaları konusunda ikna edebilir onları.Böylece fiyatlar düşer.Bilmem belki hayalin ötesi bir şey ama bu bir TEMENNİ

Yalnızlığı soruyorlar Yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey. Hiçbir şeyim yok akıp giden sokaktan başka.KEŞKE YALNIZ BUNUN İÇİN SEVSEYDİM SENİ!!!

Yorum

Temennilerin hayata bir faydası olmaz ..!Önemli olan doğru telleri bulmak.Bende washburn var ben washburn'a iyi giden teller alıyorum mesela..!Başka teller hoşuma gitmiyor.

Yorum

Peki everyone dediğin gibi olsun sanırım sende biraz ters tepki yarattım!!??Öyle ise kusura bakma ama hayaller ve temenniler olmadan yaşayamıyorum.Herneyse kendine iyi bak.Sevgilerle

Yalnızlığı soruyorlar Yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey. Hiçbir şeyim yok akıp giden sokaktan başka.KEŞKE YALNIZ BUNUN İÇİN SEVSEYDİM SENİ!!!

Edited by - Desperado on 2002/08/10 16:02:35

Yorum

türkiyede kaç kişi müzikle ilgileniyor (ciddi ciddi) buraya fender gelir mi?

Yorum

?? sorularımız cevaplarını bekliyor.çok azıdır. belki

Yorum

dean markley ya da d'addario 10 dene

nihilist

Yorum

Everyone,dayanıklı tel istiyorsan o zaman tel kalınlıklarını arttırmalısın ben mesela bulabildigim en kalın tellerle calıyorum.Boylece daha tok sound elde ettim.Anladıgım kadarıyla senin tusen sert bu kadar sık koptuguna gore.O zaman kalın telleri tavsiye ederim ama calması daha zor ne kadar tecrubeli olsan da mutlaka ilk defa kalın tellerle takıldıgında sonu bıraz acı oluyor.Hem bu tellerin tonları harika.Mesela Fender Super 250's iyidir(ince mi 011)

Yorum

elixir dene abi gerçekten dayanıklı ve tınısını daha fazla koruyor biraz pahalı ama zor kopar!**** gitarında üst eşikle dip eşiği bir kontrol et belki teli kesiyor olabilir...!!!

söz iki solo arasındaki en büyük zaman kaybıdır!!!

Yorum

A?a?ydaki linkden devam edebilirsiniz arkada?lar

Yorum

abi elektro gitar telinde geçekten sağlam olan üç marka: dean markley, earnie ball ve elixir dir. ben dean markley blue steel kullanıyorum ve çokta memnunum. bu arada washburn telleri acayip kazığa alıyorsun, ben izmirde dean markley blue steel (gri kutu) telleri 13 ytl ye bulabiliyorum.

Düzenleyen - İnu-Tashak on 27/09/2005 23:19:29

Yorum

Bence sağlam tel olayo tamamen saçmalık. Zaten teli 1 aydan fazla kullandın mı tel saçmalıyo. Artık tonları birbirini tutmamaya başlıyo hatta aynı teller gitarın üzerinde chok bırakıldığı zaman entonasyon bozukluğu yaşanabiliyor.

Bazı adamlar wardır ben altı aydır kullanıyorum bu telleri falan diyen ,hepsi hikaye.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X