Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Randall Amfi Kullananlar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bence 15watt alacağına 30wattlık bir ampli alsan daha iyi olur.Hoparlörün kalitesini gözardı etmeden araştırmak lazım.

Yorum

Zaten elektroya yeni geçiyorum ve büyük bir amfi almak istemiyorum
      Zaten başta 10 watt alacaktım fakat herkes 10 alma 15 watt al dedi ve 15 almaya karar verdim.
      Randall ile Ibanezin 15 watt lıklardan birini alcağım 2. el olarak fakat tarzıma hangisi daha iyi gider biemiyorum yardım ederseniz sevineceğim.
      Tekrar belirteyim tarzı :Alternative Rock=Muse, Coldplay, Radiohead gibi arada bir metal de çalarım.

Yorum

Arkadaşlar konu emotech arkadaşımızın ilk sorusundan ve verilebilecek cevaplardan bir hayli farklı boyutlarda devam ediyor.

Bu konu Randall amfi kullanan arkadaşlarımızın yorumlarından oluşmalı ki bir başka üye Randall amfiler hakkında sağlıklı bilgiler edinebilsin. Kıyaslama yapacağınız amfi ve modellerine uygun konulardan devam etmenizi ister hayırlı akşamlar dilerim.

Yorum

Bende randall rx75rg2 amfi var harika bir amfi kesinlikle.Alıp da memnun kalmayanın alnını karışlarım.Ama malesef para sıkıntım var ekipmanı dağıtıyorum aleti adam akıllı kullanamadım sıfırdan farksız satıyorum hatta ilgilenen varsa umurcako@msn.com 730 lira indirim yaparım az

Yorum

Randall RX15M---Kullananlar fikirlerini belirtebilir mi?

Yorum

Randall rg50tc modelini bizzat denedim.Gerçekten güzel bir ampli.Çin'de üretilmese fiyatı daha yüksek olurdu.

Yorum

arkadaşlar bende randall amfi aldım iyi bi ton yakalmak için nasıl ayar yapmam lazım (V2XM 30 WATT COMBO)

Yorum

Randall RM100C1 Tube Combo kullanıorum.çok memnunum biraz pahalı ama fiyata değer.

Yorum

Randall RX120 DHS bu amfi hakkında neler biliyorsunuz arkadaşlar 2.el buldum almayı düşünüyorum temizde bi amfi ama huyu suyu nedir rock ve metale uygunmudur ?

Yorum

Randall Rx15 m kullanıyorum. Gayet memnunum. Üstünde trebble-mid-bass olmak üzere 3 band eq var. Drive ve clean olarak iki kanalasa sahip. Ayrıca drive da drive level ve gaini var, boost özelliği mevcut. Ben çok memnunum, tonları ve Randall kalitesi her zaman mutlu etmiştir beni.

Yorum

arkadaşlar şu an elimde marshall mg15 var ve bir yıl sonra analok setup kurmaya başlayacağım. sizce marshall amfimi satıp üstüne para koyup randall V2XM alsam mı? yoksa marshallla devam mı? bir de ben büyük bir dimebag hayranıyım. pantera, damageplan tarzı şeyler çalıyorum ve yavaş yavaş küçük sahnelere çıkmak istiyorum randall V2XM ile bunları yapabilir miyim acaba. randall V2XM alırsam dist. pedalı alamaya bilirim. randall V2XMnin dist. sahne de bana yeter mi ?

Yorum

Randall V2 dir olay bence gerisi hikaye

Yorum

kh 120 de reverb var die biliyorum rx120dhs de ise delay var 2sini bi yere koyup birde stand by ekliyememişler zor **** sanki

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X