Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mesa boogie

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Rectifier Recording® PreAmpFEATURES:

Saf Analog "Recto Doğrudan" Kayıt devresi (dijital modelleme) / 6x12AX7

2 Tam Bağımsız Kanallar 6 Modu (Kanal 1 = Temizlik, Yağ veya Brit; Kanal 2 = Ham, Vintage Yüksek Kazanç veya Modern Yüksek Kazanç) ile

Bağımsız Gain, Tiz, Mid, Bas, Durum & Ana Kontroller Kanal • Parlak geçin ve Defteri Switch (Kanal 1) başına

Canlı Parlak / Sıcak Kayıt Ses Switch (Kanal 2)

Tutanak Çıkış Seviye Kontrol

"Canlı" Çıkış Kontrolü • Solo Seviye Kontrol tüm kanalları () üzerinde

Paralel FX Loop w / Stereo İade ve Mix Kontrol

1 Akıllı Güç Fonksiyonu Tetik (Kontroller Akıllı Güç Modu seçin MESA Güç AMPS üzerinde - "Derin, Yarım Sürücü veya Modern")

Bağımsız Stereo Ana & Kayıt Çıktıları

Harici Anahtarlama Girişleri

2 Düğme Footswitch (Kanal 1 / 2 & Solo)

Redresör Kayıt ® PreAmpAvailable olarak:
    Redresör Kayıt ® Pre-Amp - 2 Rack alanlarda
    Bunu inanacak değiliz ... böylece DUR READING biliyorum! Için gitar alın ve bir konsol üzerinden yeni Recto öncesi, doğrudan kontrol edin.

Hala okuyor mu? O zaman anlaşma's:
    Burada hemen hemen vazgeçip birkaç kez oldu. Biz gece gündüz ses sunmak için ve efsanevi ve Üçlü Redresör ® yığınlarının ... bant doğrudan Çift ve hissediyorum çalıştı üç yıldır. Biz "bana bir dijital töreni-de" siz iğfal çalıştığınızda oyuncaklar modelleme izlenen Tüm bu sefer. Ama modelleme için alternatif bir yaklaşım ... bu Reality denir seçti.

Klasik gitar kayıt olarak, ne duymak bir tüp öncesi sesi bir tüp güç amplifikatörünün besleyen bir hoparlör sürüş amplifikatör. Not bir tüp amplifikatör ve hoparlör payı bir sihirli ve karmaşık ilişkileri nedeniyle her Öte olarak sürekli frekans ve hacim değişiklikleri yanıt etkiler. Ve de etkiler kabinenin unutmayın nasıl hoparlör hamle olarak Mikrofonu hava basınca, oda bir ortam özellikleri ile tepki.

Var bu?

Şimdi bu süreci yeniden deneyin-ses ve hissediyorum-ön-amplifikatör dışındaki herşeyi bırakarak sağlar. Ah! Neden hemen hemen vazgeçip görebilirsiniz.

Biz tam olarak nasıl çalıştığını veya hatta nasıl yaptım ... sadece bu şeyler bir Recto ® Stack için iki alan işkence tespit edildi emin değiliz. Ve biz bunu en fazla olduğu kadar durdurmak vermedi.

Meticulous düzeni, sessiz bir parça performans çok tam amplifikatörler aşan sayısı tutarlı sağlar.

Orijinal, neden orijinal başlayamaz gibi olmak istiyorum. Ve aslında biz aynı parçaları ve devresi - yaşamak çok için katil yapmadan kullanılır. Sonra fazladan kayıt tüpler, altı toplam beş özel transformatörler, ayarlanan inductors bir çete ve sesi bizim otuz yıldır kaset üzerinde sadece ses çoğaltmak için deneyim questing eklenen ancak bir Recto ® bağımlılık hissediyorum mic'ed yığını kadar büyük bir oda.

Kanal Bir yalnız hayret olacaktır. Biz güçlü Road King ™ den gerçekten güçlü cephanelik oluşturmak için Yağ ve Brit modları ekledik ve kök sesler temiz. Eğer Kanal İki's her sentlik değer için tek başına Kanal Bir erdemleri's olacağını inanılmaz kazanç sesler, bu Ön Amp kullanmıyordum. Ama bize güven-daha fazla, çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz: Ham Vintage ve Modern incelikle ince kazanç ifadesi tüm Realms ile dolaşmak bir hayal Recto performansı yüksek öfke kazançlı bükme ulaşmadan.

Böylece daha az razı değil en kaydedilmiş ve çağdaş müzik yükselticiye saygı. Şimdi bu sesler ve anında kullanılabilir-herhangi bir zamanda, herhangi bir ses seviyesini yerde. Unutmayın, sadece Mesa yapan Recto ® otantik.

İzlemek istediğiniz Yani gelecek zaman, elde saatleri ile çıkmaza girmiş değildir ve kablo kilometrelik kurdu. Düz olarak Recto ® Öncesi için Eklentisi Amp ve sizin oyun kalbinde-ilham hakkı.

Yorum

bu kadar zamanda bu kadar çeviri biraz anlaşılmaz olabilir kusura bakmayın

Yorum

bu kadar, bilgi artık sabit konu olmalı buradan moderatörlere sesleniyorum ama karar sizin sayın moderatörler saygılar buradan

Yorum

okuyan yok mu çok üzüldüm şimdi

Yorum

Türkimizde var zaten sorun o değil, sorun fiyatları Ah ya para olsada alabilsek keşke bir Mesa Boogie

Yorum

izzetakbasli isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              mar V hakkında sitede şöyle demiş

ben çevirdim hata olabilir

Randall Smith'in deneyimi aldı 40 yıl yüksek performanslı tüp amplifikatörlerden tasarımı bir çatı altında bu kadar TONE almak ve aramak için kolay tutun. Yükselticilerin bir toplama fazla, işareti BEŞİNCİ ™ MESA's ® katkıların yaşayan bir tarih ve elektrik gitar sesinin evrimi bir karşılığıdır.
              Google Translate bu. başka türlü böyle saçma cümleler kurarak kimse birşey çevirmez. İnsanları aldatmayalım çevirdim vs. diye. İşin kötüsü başlığın altına yazan "çok güzel amfi" cilerden hiçbiri de metini okuma zahmetine girmemiş. Lütfen ya yazdığınızı düzeltin ya da adam gibi oturup çevirin.

Yorum

ggustun'e aynen katılıyorum, tüm metinler bilgisayar çevirisi. Baştan aşağı anlamsız bir yazı kalabalığı. İnsan bunları okuyup koymaya utanır. Bir de sabit başlık olmasını istemiş. Bence tam tersine mesajlar silinip başlık temizlenmeli.

örnek;
                "Yine de, bizim mosh daha fazla değer yearned. Bir Boogie ve kremsi ses, ama daha hızlı izlemek ve sıkı hatta en uç ayarları altında kalmak çok düşük sonunda bir tehditkar ses öngörülen. Başka bir klasik ... bir kez bir bildiri oluşturmak için özlemi bu gotee ve dövme döneminin erken şafak olarak, en büyük küçük Boogie gibi 70's. Bizim arayışı sona erdi ve & Üç Redresör ® Solo Başkanları ve geri kalanı Çift tarihi vardır. On yıl sonra, patentli Çift Redresör ® Serisi amplifikatörler başarılarını bize afallatmak devam ediyor."
                Son güncelleyen frusciante_; 17-05-2011, 16:46.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X