Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mesa Boogie' lerin Türkiye'deki varlıkları

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

dore music getiriyor...

Yorum

mesa boogie

http://www.do-re.com.tr/urunler.asp?...=&sid=77930538

Türkiye distribütörü,

Bir mesa boogie sahibi olaraktan, kesinlikle kullanma fırsatı olanların başka bir alet isteyeceğini tahmin etmiyorum. Abi dediğimiz adamlar bunlardan kullanıyor zaten tartışılmaz müzikleriyle.
      Bkz. Andy Timmons.

Yorum

Simdi Mesa Boogie ile ilgili bir problemimi aktaracagim, katilmak zorunda hissetmeyin kendinizi luutfen.

Mesa Boogielerde iki gun arka arkaya ayni sesi ayarlayamiyorum ayni ayarlarda

Uzak gemisi gibi yaptiklari icin karmakarisik ayarlariyla ugrasmaktan gitar calamaz hale geliyorum (Mark V mesela).

Gereksiz pahalilar.

5:25 gibi alt modelleri bir ise yaramiyor, tonlari gercekten berbat.

Kullanilan combo hoparlorler markasiz.

Yorum

uzay gemisi demek istemissin hocam sanırım. haklısın bence, bende aynı fikirdeydim (zate 1 amfide en fazla 3 farklı tonda calıyorum.) fakat rectifier ler o kadar karmasık gozukmuyor. onun hakkında ne dusunuyorsun ??? kalitesi kulanım kolaylıgı vs...

Yorum

Arkadaşım Türkiye'de distribütörünün olmadığını biliyorum ancak ikinci el bulmak lazım almak için. Onunda ikinci el olmasına rağmen ciddi anlamda pahalı olduklarını duydum.

Sadece mesaj sayınızı çoğaltmış olmak için mesaj yazmayınız. Bir zahmet mesaj yazdığınız konunun sadece başlığını değil, en azından bir kaç mesajını okuyunuz. Eğer bunu yapmış olsaydınız, Mesa Boogie firmasının Türkiye distribütörünün var olduğunu öğrenir ve şu gereksiz mesajı yazmazdınız örneğin..
            Son güncelleyen yutup123458; 16-08-2011, 17:04.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X