Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mesa Boogie' lerin Türkiye'deki varlıkları

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Mesa Boogie' lerin Türkiye'deki varlıkları

Arkadaşlar herkese merhaba,
    Mesa Boogie leri birçoğumuz biliyoruz.
    Acaba bu Ampli lerin Türkiye distribütörü (varsa) hangi firma bilen varmı?
    Forumda araştırmama rağmen Mesa Boogie ler hakkında fazla bilgi edinemedim.Bu aletleri Türkiye de alabileceğimiz bir yer acaba mevcutmu?
    Son olarakta varsa kullanan arkadaşların görüşlerini alabilirmiyim?(Gerçi kimsenin memnun kalmayacağını sanmıyorum :rock

Şimdiden teşekkür ederim.
    Son güncelleyen lemmy_fan; 24-01-2009, 22:06.

Arkadaşlarımın Thrash grubu var aylar önce Dual Rectifier II Kafa ve de Jackson SL-2 ile kayıt almışlardı.Bugüne kadar duyduğum en kaliteli gitar soundlarından biriydi elde edilen.Sustain ise mükemmeldi vur akoru gitarı koy git cinsinden Tabii ayrıntılı olarak inceleme şansım olmadı ancak muhteşemdi

Yorum

TARO isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlarımın Thrash grubu var aylar önce Dual Rectifier II Kafa ve de Jackson SL-2 ile kayıt almışlardı.Bugüne kadar duyduğum en kaliteli gitar soundlarından biriydi elde edilen.Sustain ise mükemmeldi vur akoru gitarı koy git cinsinden Tabii ayrıntılı olarak inceleme şansım olmadı ancak muhteşemdi
      İşte nerden araştırsam böyle böyle güzel şöyle efsane gibi yorumlar okuyorum .Ama daha 100 metre bile yaklaşmadım bu aletlerden birisine.
      Türkiye de satan varmı onuda bilmiyorum ama bir tane istiyorum
      Lamb Of God dinleyenler bilir,LOG gitaristleri(M.Morton,W.Adler) Mesa Boogie Mark IV kullanıyorlar.Canlı performanslara bir bakın aletler gümbürdüyor resmen

Forumdaki tüm arkadaşlar lütfen bildiklerini palyaşsınlar
      Son güncelleyen lemmy_fan; 24-01-2009, 21:28.

Yorum

türkiyede distribütör ü yok galiba

Yorum

bu aleti değil türkiyede amerikada bile zor bulursun ki hemen örnek veriyim gir musician's friende ya da music 123 gibi sitelere hiç birinde yok bu alet.nedeni ise custom shop bir amfi olması.yani amerikada 3-5 kendi mağazaları hariç hiç bir yere bayilik verdiklerini bilmiyorum.olsa zaten dediğim gibi bu büyük 2 müzik sitesinde bulunurdu.yani amerikada avrupada bayisi olmayan bir amfinin türkiyede bayisi olmaması ise çok doğal.

ve benimde büyük bir mesa boogie hayranı olmam nedeniyle bu beni çok üzüyor.mesa boogie kendi sitesine girince amfinin dışının ızgarasının vs nasıl olacağını bile seçebiliyorsun.şöyle flamed maple ağaçlı ızgarasıda bej-kahverengi arasında olan bir mesa boogie the road king II alabilsem hayatımda başka hiç bir şey istemezdim heralde

ama almanın bir kaç yolu var. 1. olan e-bay en kolay yöntem. 2. el belki sıfır bile vardır.ancak kargo bayağı bir masraflı olur 28 kg civarında sırf kafa amfisi

diğeri amerikaya kendin gittiğinde alman ya da giden gelen bir arkadaş akraba varsa ona aldırman

son seçenek ise paramın olduğu zaman yapabileceğim tek seçenek.bu 2 siteye giriyorsun dostum dünyada daha türkiyede ve amerikada kolay kolay alamayacağın ne var ise kendisi barındırıyor.sanırım adamlar gidip parakende parakende alıp sitelerine koyuyor malları

http://www.thomann.de/gb/search_dir....+boogie&oa=prd

http://www.musik-schmidt.de/advanced...ds=mesa+boogie

ve üzülerek söylemek istiyorum bende hiç bir mesa boogie amfisini 1 mil öteden bile uzaktan göremedim.sahip olan varsa lütfen resim video gibi materyallerle doyursun bizi :P

Yorum

deniz ayıp etmissin dostum be fıstık gibi mesa boogie leri tanıttım ama nerede satılıyor bilmiyorum bu arada gene ortadan kayboldun hafta sonu o kadar alet getirdik iki gündde gelmedin sen

Yorum

Daha çok var ama bir şey öğrenmek istiyorum:
              En sert, en güçlü, METAL yapabileceğim ampli hangisidir? (Dünya çapında bir soru bu )
              şöylede olabilir:
              en cazgır speaker x ürün
              en güçlü kafa x ürün gibi......... de olabilir.
              Yani derdimi anladınız heralde
              Son güncelleyen wwwxyzwww; 16-03-2009, 19:41.

Yorum

Yani o sorduğun gibi birşey yok diyim. ben alacak olsam sırf metal için peavey 5150 falan alırdım ama tabi bir mesa falan olsa hayır demem xD

Yorum

Türkiyede ben sadece SRV music tarafından ikinci el olarak satıldığını gördüm. Bir ara bir adet road king gelmişti ve geldiğinin ikinci günü satılmıştı Arada bir Mark IV, Dual ve Triple Rectifier serileri gelmekte ve satılmakta....

Yorum

Bir arkadaşım 30 watt modelinin ikinci elini almıştı. Yaklaşık 2500 liraydı ikinci eli. Ayrıca Türkiye'de satılmıyor maalesef. Nedense en kaliteli aletler Türkiye'de yok. Orange gibi rivera gibi deli amfiler var ama hiçbiri satılmıyor. Yazık çok yazık.

Yorum

O 30 wattlık F-30 mu yoksa

Yorum

Hmm tam modelini bilmiyorum sadece bana 30 watt olduğunu söyledi.

Yorum

Dehşet clean tonlara sahiptir o amfi, bir de footswitch üstünde countour düğmesine basıldımı çoğumuzun hayran olduğu o ton ortaya çıkmaktadır O amfide çalabilirsen mutlaka çal

Yorum

Çalmayı deniycem bende mesa hayranı bir insanım. Ahh ahh mesa'lar gelse bir inan bana bankadan kredi çekip alırım bir mesa.

Yorum

Ben önce çalacak mekan ayarlarım muhtemelen, şöyle iyi ses izolasyonu olan bir oda yapar sonra da full stack flamed maple ve hasır örgü gibi ızgarası olan vintage görünümlü bir mark IV ve traditional vintage görünümlü 4x12'lik iki kabin, bir de bunun yanına bir tane delay ünitesi ve mxr zakk wylde overdrive tabi önce iyi çalışıp para kazanmak ve gitarı yalayıp yutup sonra da kusmak gerek her anlamda bence, o zaman Mesa aldığımızda daha çok haz verecektir :P

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X