Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi Mesa Boogie

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Hangi Mesa Boogie

Dream Theater , Petrucci , Satraini vs. tonları için hangi mesa boogie modelini önerirsiniz ? Roadking Series 2 var aklımda , Mark IV var , Rectifier Rackmount var . Hangisi Lead gitar tonları için en uygunudur bi türlü karar veremedim*??

teşekkürler

Alayı gider ama mark 4 efsane.

Yorum

şimdilik mark iv ile roadking 2 arasındayım . Roadkingde solo bölümü falan var o kısmı da çok hoşuma gidiyor ama mark iv de efsane hangisi ?, sadece kafa olarak düşünüyorum bunu , yanında da kabin olarak da gene mesa traditional gibi modeller düşünmekteyim .hangi ikili en uygun düşer . Bu arada mark iv combo videolarını izledim mükemmel ses çıkıyor ama aklım hala ikisinde .roadking ve mark 4
      yorumlar için teşekkürler.

Düzenleyen - mesutcank on 06/01/2008 13:01:50

Yorum

ben olsam mark 4 ü seçerdim

Yorum

Mark IV'ü bulabilirsen ve bulduğunda alabilirsen ne ala. Ama ülkemiz sınırları içerisinde Dual Rectifier veya Triple Rectifier bulmak da mümkün. İstersen onlara da bak, ne de olsa Mesa Rectifier serisi.

Yorum

Mark IIC+

Yorum

mesa olsun tastan olsun hayirli ugurlu olsun

Yorum

şimdilik mark iv ile roadking 2 arasındayım . Roadkingde solo bölümü falan var o kısmı da çok hoşuma gidiyor ama mark iv de efsane hangisi ?, sadece kafa olarak düşünüyorum bunu , yanında da kabin olarak da gene mesa traditional gibi modeller düşünmekteyim .hangi ikili en uygun düşer . Bu arada mark iv combo videolarını izledim mükemmel ses çıkıyor ama aklım hala ikisinde .roadking ve mark 4
                yorumlar için teşekkürler.

Düzenleyen - mesutcank on 06/01/2008 13:01:50
                selam arkadaşlar..sizden bu iki amfi hakkında olabildiğince detaylı bilgiler bekliyorum...kısa cevaplar gelmesin rica ediyorum.yeni başlık açıp da kirlilik yapmak istemedim burdan devam ediyorum.teşekkürler....

Yorum

Mark IV özel bir amfidir benim gözümde, lonestarı bile katlar gözümde... Bu arada mesanın sayfasını açıp ne var ne yok buraya yazan varsa gözünü seviyim adamcağızın aklını hiç karıştırmasın...

Şimdi gelelim hangi mesa sorusuna, açıkcası ben yakın tarihe kadar olursa Mark IV olsun diyenlerdendim, fakat geçen gece arkadaşımın bir önerisi üzerine tamamen fikir değiştirmiş bulunuyorum.

Sadece preamp!

Bu kadar evet... Mesa Boogie Recto Recording Preamp.... Başka birşeye gerek yok desem sanırım yeterlidir

Bir göz atın derim...

Yorum

teşekkürler cevap için. Mesa Boogie Recto Recording Preamp buna da bakacağım ancak şuan kafamda oluşan en belirgin model road king 2...2500 dolar fiyatı var mesanın bir kabini de 2500 dolar civarında.kafanın fiyatını anladım da kabin ne iş onu çözemedim.allah çalışma gücü versin bana da bakarız çaresine.

şimdi preamp konusunda pek bilgim yok ancak sanıyorumki preamp ı kafa amfinin çıkışına bağlıyoruz ordan da kabine.yani preamp ı tondaki şekillendirici olarak görüyorum(**** değil).o yüzden öncelikle bir kafa almak daha cazip geliyor.recto recording in resimlerine baktım içinde road kind deki lambalardan yoktu(**** yanlış gördüm resim ufaktı)....

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X