Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX15R Süper!

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• evde sesi kısarak çalman zaten senin yararına çünkü alet canavar gibi.
    2 veya 3. dereceden sonra komşular kapıya dayanır..

Yorum

• Ibanez grg170dx in yanına tbx15r yi mi önerirsiniz yoksa Marshall mg15 i mi? Ton çeşidi açısından sanırım tbx15r daha iyi ama kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum

• Mg15 drive olarak tbx15 in yanına yaklaşamaz. tbx15 in en üstün yönü drive ıdır. Dİstortion pedalı ihtiyacınızı gideriyor çünkü. Forumda arama yaparak da ve gidip iki ürünü deneyerek de daha çok aydınlatabilirsiniz kendinizi. Ben ikisini de çaldım denedim. Tbx 15 derim drive yönünden.

Yorum

• WhiteLion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Reverb'de çok uçuk ayarlar sesi bazen ezebiliyor.O yüzden bence çok aşırı reverb vermek gereksiz.Sesi çok derinleştirince Tiz teller (E-b-g) daha zor duyuluyor.Dengelemek lazım.
          bencede dengeyi bulmak da mi marifet :

Yorum

• SellAntalyaGitar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            bencede dengeyi bulmak da mi marifet :
            3 aylık bu konuyu başkalarına faydalı birşey söylemeyecekseniz hortlatmayın.

Yorum

• arkadaşlar benimde bir sorum var ben bu amfiyi almayı
              düşünüyorum trash metal yapacağım bu amfinin yanına metal muff alsam overkill tonlarına yaklaşabilir miyim acaca?

Yorum

• Bende de var tbx15r amfi gerçekten çok iyi.
                Amfinin kutusundan bir sticker çıkıyor. O stickerda bazı ton ayarları yazıyor bende bunu benim amfiden çıkan stickerı attıktan sonra öğrendim
                arkadaşımda da aynı amfiden var.O ton ayarlarını daha atmamış. Ondan ton ayarlarını aldığım zaman size buradan paylaşırım

Yorum

• Bu amfiyi alırsam yanına birde Digitech Death Metal veya metul muff takviye edebilirmiyim sizce? amfi distortionıyla birleşebilirmi bu nasıl olacak...**** soruyu dahada basitleştiriyim..Distortion lı amfilere distortion pedalı takabilirmiyiz ? gereksizmi olur ? biraz yeniyim pek bilgim yok

Yorum

• sanırım yenisin.merak etme amfinin üzerindeki overdrive seni tatmin edecektir.hem amfinin distortion nını açıp bir de pedalın kini aynı anda bağlarsan korkunç bir dip ses alırsın.illaki amfinin distortion nını güçlendirmek istiyorsan bir overdrive pedalı ile boost edersin.boost ederken pedalın gaini sonuna kadar kısıp volumü açmalısın
                    başka soruların varsa yardımcı olabilirim
                    Son güncelleyen galyus; 17-11-2010, 15:45.

Yorum

• saol hocam

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse