Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İbanez Amfi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İbanez Amfi

Amerikadan getirttiğim 15 wattlık anfiden gaini açtığımda çok rahatsız edici bi dip ses geliyor. Gain i iice kappattığım zaman çok güzel bir clean tonu elde ediyorum. Anfi amerikadan geldiği için watt çevirici ile çeviriyorum. Sorun buradan kaynaklnıyor olabiliri mi? Acaba çözümü varmıdır. Lütfen yardım Gitardan soğudum nerdeyse ya teşekkürler

Düzenleyen - KronikDeli on 01/12/2006 16:15:29

büyük ihtimalle ordan kaynaklı. gerçi görmüştüm öyle kullanan bi sorun çıkarmıyodu ama ordan olması muhtemel gözüküyor. belki bu işlerden daha iyi anlayan birisi sana daha fazla yardımcı olabilir.

Yorum

dün zoom 606 ile denedim amfiyi efekti ondan alınca dip ses kayboluyor tabi ki amfinin gain ini açamdığım sürece bir de kaliteli kablşo takıp onla deneyeceğim. inş olur yoksa bi pross. şiart

Yorum

meraba arkadaşlar,
        Bende 15 watt ibanez amfi kullanıyorum ilk aldıgım zaman amfinin yanında verilen kabloyu kullandıgımda bende aynı sorunu yaşadım daha sonra cort marka sessiz kablo aldım.gain yüksekken rahatsız eden o ses tamamen kayboldu bence bir de kaliteli bi kabloyla dene.
        iyi çalışmalar...

Yorum

eyvallah ilk fırsatta alacağım bi tane teşekkürler.

Yorum

İbanez 10 wattlık amfi başlangıç için yeterli midir daha öğrenmeye yeni başladım

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X